GTX 1050 Ti Ne Kadar Götürür?

Konuyu farklı bir noktaya çektim fakat eğer 1050 Ti Almayı düşünüyor isen boşuna o kadar para bayılma. 660 al performansları yakın. Bu arada soruna gelecek olursak 60FPS sürekli sabit olmasa bile 3-4 yıl akar sanırım.
660 mı? 770 desen anlarım da... Yıl olmuş 2018, 600 serisi artık alınmamalı bence. Hele de 660...

660 mı? 770 desen anlarım da... Yıl olmuş 2018, 600 serisi artık alınmamalı bence. Hele de 660...
Valla az önce video izledim. Karşılaştırılıyor kartlar fakat ben burada maddi durumdan kurtarma amaçlı yazdım. Tabi 1050 Ti güncel oyunlarda oyuna göre daha iyi veya daha kötü olabiliyor.

Valla az önce video izledim. Karşılaştırılıyor kartlar fakat ben burada maddi durumdan kurtarma amaçlı yazdım. Tabi 1050 Ti güncel oyunlarda oyuna göre daha iyi veya daha kötü olabiliyor.
Fakat çok eski bir kart:kıkırda: Çıkışından bu yana 6 yıldan fazla oldu. Ayrıca GTX 770, 1050 Ti'ye zar zor rakip olabilirken 660...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı