GTX 1050 Ti Performansı Nasıldır?

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi GTX 1050 Ti modelini almaya karar verdim. Monitörüm 1440-900p. Bu ekran kartı günümüzdeki oyunları yüksek ayarlarda oynatır mı, beni tatmin eder mi? 4 GB'lik modelini alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sadece ekran kartına bağlı bir durum değil. Bilgisayarın diğer parçalarıylada uyumlu olması gerekir. Ama sadece ekran kartının yorumunu merak ediyorsan alınabilir. Ama 2. elden daha iyi kartlar bulunabilir.

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi GTX 1050 Ti modelini almaya karar verdim. Monitörüm 1440-900p. Bu ekran kartı günümüzdeki oyunları yüksek ayarlarda oynatır mı, beni tatmin eder mi? 4 GB'lik modelini alacağım.
1050 ti sıfır fiyatına ikinci el RX 580 8 GB ekran kartları var onları alabilirsin eğer islemcin sağlam ise. Bende de 1050 ti vardı sattım 700 TL ikinci el gigabyte RX 580 8 GB aldım mining de kullanılmamış .

Bak hala forumda RX5xx serisi kartları tavsiye edenler var. Çıldırmamak elde değil. Arkadaşım her gün 2-3 tane en az sorun başlığı açılıyor. Hiç mi takip etmiyorsunuz ya şu forumu? Alma kardeşim RX570 falan ucuz diye. GTX1050ti alırsın 10 FPS daha az oynarsın ama uzun ömürlü olur ayrıca her gün kartı düzgün çalıştırmak için türlü hokkabazlıklara soyunmamış olursun. Bir tanesi var hele kendisi kullanıyor kartı. Tüm problemlerini biliyor. Kendisi uğraşıyor fakat millete tavsiye etmekten geri durmuyor. Maddi durumun el veriyorsa sevgili dostum GTX1660, GTX 1060 gibi kartlara yönelebilirsin. Ha yok anca buna yetiyor dersen. Al iyi bir markanın GTX1050ti modelini kafan rahat etsin. Hadi iyi forumlar.

Bak hala forumda RX5xx serisi kartları tavsiye edenler var. Çıldırmamak elde değil. Arkadaşım her gün 2-3 tane en az sorun başlığı açılıyor. Hiç mi takip etmiyorsunuz ya şu forumu? Alma kardeşim RX570 falan ucuz diye. GTX1050ti alırsın 10 FPS daha az oynarsın ama uzun ömürlü olur ayrıca her gün kartı düzgün çalıştırmak için türlü hokkabazlıklara soyunmamış olursun. Bir tanesi var hele kendisi kullanıyor kartı. Tüm problemlerini biliyor. Kendisi uğraşıyor fakat millete tavsiye etmekten geri durmuyor. Maddi durumun el veriyorsa sevgili dostum GTX1660, GTX 1060 gibi kartlara yönelebilirsin. Ha yok anca buna yetiyor dersen. Al iyi bir markanın GTX1050ti modelini kafan rahat etsin. Hadi iyi forumlar.
Hacı sen naptın ya :) Ben de RX560 kullanıcısıyım 2 yıldır tık yok mis gibi ekran kartı. Hiç dediğin problemleride yaşamadım. Aynı zamanda GTX serisine göre daha ucuz fiyata aynı performansı verebiliyor. Tıpkı Ryzen ve Intel işlemciler gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı