GTX 1050 Ti & R5 1500X - Forza Horizon 3 ve Ghost Recon Wildlans Testi

Test Sistemi:

CPU: Ryzen 5 1500X
GPU: Asus CERBERUS GTX 1050 Ti 4 GB
Anakart: Gigabyte AB350-Gaming 3
RAM: Corsair 16 GB (8x2) 3000 MHz Red RAM
SSD: Samsung 850 Evo 250 GB
Kasa: Phanteks P400
PSU: Cooler Master G650M
Monitör: Samsung CF390

Forza Horizon 3 Ayarlar:

ss.jpg

xx.jpg

cc.jpg

fff.jpg

hhh.jpg

hhjk.jpg

gggg.jpg

xd.jpg

Ghost Recon Wildlans Ayarlar:

Oyun aşırı bir şekilde optimizasyon özürlü olduğu için sistemi bayağı zorluyor.

gg.jpg

xx.jpg

yy.jpg

gdfgdfg.jpg

Ghost Recon Wildlans Testleri:

ee.jpg

qq.jpg

hh.jpg

ww.jpg

rr.jpg

ff.jpg

Forza Horizon 3 için 16 GB RAM şart diyebiliriz. Wildlans için de 8 GB RAM ucu ucuna yetiyor gördüğünüz gibi. 8 GB RAM ile drop girebilir. Zira +7 GB RAM kullanıyor ve arka planda Windows'un kullandığını da düşünürsek yüksek ayarlarda sorun olabilir.

Son düzenleme:
Test Sistemi:

CPU: Ryzen 5 1500X
GPU: Asus CERBERUS GTX 1050 Ti 4 GB
Anakart: Gigabyte AB350-Gaming 3
RAM: Corsair 16 GB (8x2) 3000 MHz Red RAM
SSD: Samsung 850 Evo 250 GB
Kasa: Phanteks P400
PSU: Cooler Master G650M
Monitör: Samsung CF390
Sistem siz aldığınızda ne kadardı?

1050 Ti bedava geldiyse güzel olmuş. Bir ara RX580 4GB planınız vardı yanlış hatırlamıyorsam. Dolar krizi vurunca o da yalan oldu galiba :(

1050 Ti bedava geldiyse güzel olmuş. Bir ara RX580 4GB planınız vardı yanlış hatırlamıyorsam. Dolar krizi vurunca o da yalan oldu galiba :(
Ay başı Amazon'dan RX 580 4 GB sipariş verecektim. Kredi kartı limiti doluydu. Sıfırlanmasını bekliyordum. Arkadaşım da bunu alıp bir kenara atmıştı :) Ben de bir yemek ısmarlayıp kartı ödünç aldım diyebilirim :) Fazla oyun oynamadığım için yetiyor bana. Masaüstünü de odamı doldursun diye kullanıyorum. Yoksa pek işim olmaz. Biraz şans oldu yani.

Cidden mi ya, 1050 Ti kullanan bir sistem artık bu fiyatlarda mı?
Maalesef. 600 TL'lik kart 2000 TL oldu şu an...

Forza Horizon'u ilk defa oynadım ben de. Bu sebeple korsan yükledim. NFS Payback gibi çıksaydı paraya yazık olacaktı çünkü. FH4'ü bekliyorum şu an. Direkt alacağım onu.

:kalp:
4 çıksın sen o zaman gör nasıl GT-R aşığı olunur, garaja 12 tane alıp hepsini ayrı tarzda modifiye edeceğum. Muhteşem değil mi?

Black_Widebody_Liberty_Walk_Nissan_GTR_-_09_1024x1024.jpg
Hashimoto-GTR-24-1200x800.jpg
nissan-gt-r-2017my-0218.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı