GTX 1050 Ti Ryzen 3 1200 Hazır Sistem Önerisi

Jyzen0

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim üzere bu sistem özelliklerine sahip bir hazır kasa almak istiyorum. 2-3 Tane buldum ancak arasından hangisi bana daha fazla performans verir bilemiyorum. Hangisini tavsiye ettiğinizi söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kendim topladığımda biraz fazla çıkıyor. Sizin toplayıp atabilme şansınız var mı? Maksimum bütçe 2500 TL. Biraz geçebilir zaten doların biraz daha inmesini bekleyeceğim.

Kendin toplamanı tavsiye ederim ama bu üçü arasından en iyisi Teknobiyotik'in topladığı bilgisayar. GTX 1060'ın yerine 1050 Ti koyacağınızı da hesaba katarak bunu söylüyorum

Arkadaşlar PSU' ları kötü dedi. Siz olsanız nasıl bir sistem toplarsınız?
GTX 1060'lı sistem için müşteri temsilcisini arayıp farklı bir güç kaynağı koydurma ihtimaliniz var mı sorun. Aynı fiyata sistem toplayınca bütçenizi aşıyor, bu durumda sistemi bu hali ile alıp, ileride daha kaliteli güç kaynağı ekleyip oyun keyfinize devam edebilirsiniz. En mantıklı bu şekilde olur.

GTX 1060'lı sistem için müşteri temsilcisini arayıp farklı bir güç kaynağı koydurma ihtimaliniz var mı sorun. Aynı fiyata sistem toplayınca bütçenizi aşıyor, bu durumda sistemi bu hali ile alıp, ileride daha kaliteli güç kaynağı ekleyip oyun keyfinize devam edebilirsiniz. En mantıklı bu şekilde olur.
Dediğiniz şey çok mantıklı ancak o süre zarfında sistemime zarar verir mi güç kaynağı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı