R3 1200 ve GTX 1050 Ti Hazır Sistem Alınır mı? Nasıldır?

XtrayerXT

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistemdeki PSU sizce nasıl? Bu sisteme bu PSU ( High Power 500W ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Kaynağı) gider mi? Ayrıca ileride işlemci ve ekran kartını yükseltmede sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amcamın oğlu bana toplayacak aslında. Onda 2Tb Harddisk var zaten bu sistemden harddisk yerine SSD ekleyecek o abi. Artı olarak kasayı çıkarabilir o dükkandan ayarlar (yani bedava ) Bir de 82 ekran ledde oynayacağım :D

Ne diyorsunuz hiçbir şey anlaşılmıyor. Yardım mı istiyorsunuz, hayatınızı mı anlatıyorsunuz, nispet mi yapıyorsunuz?
Çok basit bir soru, bütçeniz ne? PSU'ya çok iyi diyemem ancak sisteme yeterli olur.

Ne diyorsunuz hiçbir şey anlaşılmıyor. Yardım mı istiyorsunuz, hayatınızı mı anlatıyorsunuz, nispet mi yapıyorsunuz?
Çok basit bir soru, bütçeniz ne? PSU'ya çok iyi diyemem ancak sisteme yeterli olur.
Hayır aslında kasa için bütçe 2500 TL idi ancak bu abi bana yardımcı olunca bütçe biraz oynadı tam olarak ne kadar bütçe var emin değilim sorum şu,bu bütçeye bu PSU yeterli mi ? ileride yükseltme yapacaksam bu PSU ne olmalı ?

Bilmiyoruz. Ancak 1050 Ti performansında olmayacağını düşünüyorum. Bu PC'yi alacaksanız SSD ekleyin. PSU da değişebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı