GTX 1050 Ti Ryzen 3 1300X sistemde overclock yapmak

Canberj

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır yeni çıkan Valorant oyununda oyunum çok drop yiyor ve istediğim FPS'i alamıyorum, oyun kasıyor ve bundan hiç memnun değilim. Nasıl overlock yapabilirim ya da yapmalı mıyım? Yardımcı ederseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu nasıl yapabilirim?

Hayır sürücünü kaldırmana gerek yok tek yapman gereken çift kanal RAM'e geçmek.

Böyle bir sistemde oyunun kasması sana da normal mi geliyor? Mis gibi sistemi var adamın Valorant gibi bir oyunda kasması normal değil. RAM alsa sorunun çözülme olasılığı elbet var ancak hiç gerek olduğunu düşünmüyorum. Gereksiz konuşmaların lüzmu yok.

Böyle bir sistemde oyunun kasması sana da normal mi geliyor? Mis gibi sistemi var adamın Valorant gibi bir oyunda kasması normal değil. RAM alsa sorunun çözülme olasılığı elbet var ancak hiç gerek olduğunu düşünmüyorum. Gereksiz konuşmaların lüzmu yok.

Dostum Valorant vb. oyunların ihtiyacı 8'de olsa çift kanal olması bilip bilmeden konuşma.

Uzun zamandır yeni çıkan Valorant oyununda oyunum çok drop yiyor ve istediğim FPS'i alamıyorum, oyun kasıyor ve bundan hiç memnun değilim. Nasıl overlock yapabilirim ya da yapmalı mıyım? Yardımcı ederseniz mutlu olurum.

Hocam eğer Windows 10 kullanıyorsan şu an kullandığın driveri silip,
Linkte belirttiğim driveri kurup dener misiniz?
Bu arada RAM'iniz 4'ün üstünde değil mi?

Geri
Yukarı