GTX 1050 Ti sistem Cyberpunk 2077 için yetiyor mu?

1050 i3 7100 ile 720P ve en düşükte 20 30 40 arası alıyorum oynanacak seviyede.
Oyunu sonunda oynayabiliyorum, karakter oluşturdum oyun başladı. Kaç FPS aldığıma nereden bakabilirim acaba? Kasma yok akıcı ama, çizgiler var gibi ilerliyor grafikleri en düşükte diye mi bilmiyorum ama pixeller sayılıyor gibi çizgi gibi, anlatamadım da :).

@loneytunes Değerleri görmek için rehberi kullanabilirsin.

Bu da indirme konusu.

FPS tahmin ettiğim kadar facia değil, 30-35 arası. Nadiren 30 altına düşüyor genel olarak 31 34 arası bazen tabii 28 olduğu da oluyor. Şu an akıcı ama henüz kapalı bir alandayım yeni başladım, biraz ilerleyeyim açık alana çıkacağım şimdi hemen devamını yazacağım.

Not: Açık alandayım araba sürüyorum görev yapıyorum, FPS 39'a kadar çıktığı oldu genel ortalama 30-33 arası ama bazen 38 39 bazen 27 28 düşüyor. Ama söylediğim gibi ortalama 30-33 arası.

Son düzenleme:
Oyunu sonunda oynayabiliyorum, karakter oluşturdum oyun başladı. Kaç FPS aldığıma nereden bakabilirim acaba? Kasma yok akıcı ama, çizgiler var gibi ilerliyor grafikleri en düşükte diye mi bilmiyorum ama pixeller sayılıyor gibi çizgi gibi, anlatamadım da :).

Fpsinize NVIDIA'nın özelliğinden bakabilirsiniz.
Grafik kötüleşiyor fakat oyun bana göre hikaye odaklı bir oyun olduğu için grafiğin önemi yok.
Zaten hangi oyunu çıktığı gibi yüksek ayarlarda oynayabildik...

Yeni konular

Geri
Yukarı