GTX 1050 Ti sistem donuyor ve bip sesi çıkarıyor

The 5008

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Coventry
RAM
Gskill 8GB 2133 Mhz
SSD veya HDD modeli
1 TB WD Blue HDD
Ekran kartı
ASUS GTX1050 Ti 4 GB
Anakart
ASUS H110M-K
İşlemci
Intel i3 7100
Selamlar dün PUBG oynarken oyun bir anda drop yemeye başlayıp crash vermişti, bir şey olmaz dedim. Bugün Super People oynarken oyun bir anda drop yemeye başladı, üstüne bende oyunda hareket etmeye çalışınca bip sesleri kesilmedi ve bende bilgisayarı kapattım. Sorun neden kaynaklı olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bip sesleri dediğin takılma sesi mi yani aynı tonda sürekli tekrar eden garip bir ses mi ? Eğer öyle ise sistemini virüslere karşı tarattır, bakım programları indir sistemine bakım yap. Uzun süredir format atmıyorsan önemli verilerini yedekleyip temiz kurulum yapabilirsin. Bunlar drop yemeni ve donmaları yüksek ihtimalle kesecektir.

Hocam klavye tuşlarına bastıkça arka araya gelen bi ses. Daha geçen format attım tekrar atmak istemiyorum.
Bip sesleri dediğin takılma sesi mi yani aynı tonda sürekli tekrar eden garip bir ses mi ? Eğer öyle ise sistemini virüslere karşı tarattır, bakım programları indir sistemine bakım yap. Uzun süredir format atmıyorsan önemli verilerini yedekleyip temiz kurulum yapabilirsin. Bunlar drop yemeni ve donmaları yüksek ihtimalle kesecektir.

Hocam klavye tuşlarına bastıkça arka araya gelen bi ses. Daha geçen format attım tekrar atmak istemiyorum.

Donanım kaynaklı bir problem olabilir mi o zaman ? Anakarttan parçalarını çıkart güzelce temizle. Ekran kartının RAM in anakart ile bağdaştığı yeri silgi ile temizle oksitini alacaktır. Bunun haricinde aklıma maalesef başka bir şey gelmiyor.

Geri
Yukarı