Çözüldü GTX 1050 Ti sistem Fortnite FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kintana

Hectopat
Öncellikle merhaba, uzun süredir yaşıyorum bu sorunu. Oyunun grafiklerini en düşüğe de alsam en yükseğe de alsam bu FPS düşmesi bir bitmedi zar zor savaş biletini 100'ledim bu sezon. Ne olacak bilemiyorum.

Sistemim:

GTX 1050 Ti
Ryzen 5 1500X
8 GB RAM

Oyun SSD'ye kurulu onu şimdiden söyleyeyim ( Bu arada SSD' imde 30GB daha yer var). Kullandığım yazılımda Windows 10 Pro. Epic Games dışında kullandığım programlar kapalı.
Yardımlarınızı bekliyorum iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözülmedi. :(
internetsel kaynaklı olabilir mi?
Evet sorunumu çözdüm. İnternetsel kaynaklıymış 160 ping alıyordum internetimi düzeltince 16-20 ping arası gezindi ve drop girmemeye başladı. Nasıl internetten dolayı oluyor bilmiyorum ama ben sorunumu böyle çözdüm. Gidip de hemen donanım değiştirmeye kalkmayın bilgisiz insanlar dolaşıyor dikkatli olun lütfen.
Çözülmedi. :(
internetsel kaynaklı olabilir mi?
Evet sorunumu çözdüm. İnternetsel kaynaklıymış 160 ping alıyordum internetimi düzeltince 16-20 ping arası gezindi ve drop girmemeye başladı. Nasıl internetten dolayı oluyor bilmiyorum ama ben sorunumu böyle çözdüm. Gidip de hemen donanım değiştirmeye kalkmayın bilgisiz insanlar dolaşıyor dikkatli olun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Geri
Yukarı