GTX 1050 Ti sistem için CS2 FPS ayarı önerisi

atakansogut

Hectopat
Merhaba.
  • MSI GTX 1050 Ti OC
  • R3 2200G
  • G.Skill 2400 MHz
  • 12 GB RAM'im var.
CS2'de oyun içerisinde 40-50-60 FPS civarı alabiliyorum ancak bazı videolarda bu ekran kartı ile 80-90-100 FPS civarlarını görenler olduğunu gördüm, oyun ayarları konusunda ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
  • MSI GTX 1050 Ti OC
  • R3 2200G
  • G.Skill 2400 MHz
  • 12 GB RAM'im var.
CS2'de oyun içerisinde 40-50-60 FPS civarı alabiliyorum ancak bazı videolarda bu ekran kartı ile 80-90-100 FPS civarlarını görenler olduğunu gördüm, oyun ayarları konusunda ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
FSR'ı performans modunda kullanın ne kadar kötü gözükecek olsada yapacak bir şey yok.
Başlatma seçeneklerine -high da yazabilirsiniz.

Merhaba.
  • MSI GTX 1050 Ti OC.
  • R3 2200G.
  • G.Skill 2400 MHz.
  • 12 GB RAM'im var.

FPS'iniz normale göre düşük gibi geldi bana belki bilgisayarınızı uzun süredir sıfırlamadan kullanıyorsanız ya da diskinizde yer yoksa olabilir onun dışında FPS ayarları 40 FPS kadar arttırmayacağını düşünüyorum yanlışsa düzeltebilirsiniz.

FPS'iniz normale göre düşük gibi geldi bana belki bilgisayarınızı uzun süredir sıfırlamadan kullanıyorsanız ya da diskinizde yer yoksa olabilir onun dışında FPS ayarları 40 FPS kadar arttırmayacağını düşünüyorum yanlışsa düzeltebilirsiniz.
Hocam C diskimde yer sıkıntısı var evet doğru FPS durumunu etkileyeceğini bilmiyordum,diski temizlemek işe yarar mı?

Merhaba.
  • MSI GTX 1050 Ti OC.
  • R3 2200G.
  • G.Skill 2400 MHz.
  • 12 GB RAM'im var.

Hocam 1050 Ti i5 4570 16 GB RAM ile hiç ayarlari ellemeden ranked da ortalama 100 FPS oynuyorum bizim arkadas ben 200 alıyorum dedi inanmadım ama bilmiyorum bir tek işlemci farklı.

Hocam 1050 Ti i5 4570 16 GB RAM ile hiç ayarlari ellemeden ranked da ortalama 100 FPS oynuyorum bizim arkadas ben 200 alıyorum dedi inanmadım ama bilmiyorum bir tek işlemci farklı.

Hocam dün bir rekabetçi girdiğimde iyi FPS aldım 100-120leri gördüm ancak ölüm maçlarında FPS düşüyor,FSR modu dengeli iken durum böyleydi,ancak görüntü kötü gözüküyor.Bir de FSR ayarı kapalı iken rekabetçide deneyeceğim.

Unlost bununla ilgili yakında video yayınlayacak, ama oyun içi ayar kısmında önerim ayarları düşüğe alıp FidelityFX ayarını kaliteliye almanız. Dengeli veya performans aldığında gene çok büyük fark yaşatmıyor ama görüntü berbat oluyor.

Geri
Yukarı