Çözüldü GTX 1050 Ti sistem kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda Türkcü

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selam, sistemi açtıktan birkaç dakika sonra sistem yavaşlıyor ve en sonda kilitleniyor ve öylece kalıyor hiçbir işlem yapamıyorum kapatmak zorunda kalıyorum. Şu anda ekrana görüntü gelmiyor. Ne yapmalıyım? teşekkürler.

• Ekran kartı GTX 1050 Ti.
  • İşlemci i3 12100F.
  • Anakart ASUS B660M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum sorun ekran kartında. Bilgisayarcıya götürebilirsiniz isterseniz. Benden de size saygılar. İyi geceler. :)
Bilgisayarcı harddisk'in temassızlık yaptığını falan söyledi birkaç işlemden sonra çözdük, problem ekran kartından değilmiş ama yinede en kısa zamanda değiştirmek gerek.
Dostum sorun ekran kartında. Bilgisayarcıya götürebilirsiniz isterseniz. Benden de size saygılar. İyi geceler. :)
Bilgisayarcı harddisk'in temassızlık yaptığını falan söyledi birkaç işlemden sonra çözdük, problem ekran kartından değilmiş ama yinede en kısa zamanda değiştirmek gerek.

Çözüm
benden mavi ekranda çıkan hata kodunu istemiştiniz, aynı hata tekrar olmaya başladı mavi ekranda "critical proces died" kodu var, sonrasında cihaz açılmadı.
Sadece hata kodu ile çözüme başvurmak zor ama aldığınız bu hata kodu genellikle donanımsal bir hata belirtiyor. Sorun RAM'lerde ya da önceden de dediğim gibi ekran kartında sanırım.

Sadece hata kodu ile çözüme başvurmak zor ama aldığınız bu hata kodu genellikle donanımsal bir hata belirtiyor. Sorun RAM'lerde ya da önceden de dediğim gibi ekran kartında sanırım.
Tamamen format atıp Windowsu yeniden kurdum düzeldi, umarım bu beladan tamamen kurtulmuşumdur.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı