GTX 1050 Ti sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

Artun Cris

Yoctopat
Daha fazla  
Sistemim iyi ama oyunlarda tam verim alamıyorum sinir bozucu bir olay GTA 5 bile kasıyor sistem gereksinimlerim şunlar.

MSI GTX 1050 Ti Aero tek fan.

16 GB RAM 8 GB 8 GB DDR 4

Intel i5 7400.

Anlamadım gitti oyunlarım akıcı değil + düşük FPS alıyorum sürekli ve işlemci %90'larda geziyor güç seçeneklerinde yüksek performansta ekran kartım oyun oynarken 46 derecelerde geziyor mesela Unturned.

Oyun SSD'ye kurulu Windows 10 orijinal kullanıyorum Vatan Bilgisayar'dan almıştım orijinal anlamadım gitti... Yardımcı olun.

Sistemim iyi ama oyunlarda tam verim alamıyorum sinir bozucu bir olay GTA 5 bile kasıyor sistem gereksinimlerim şunlar.

MSI GTX 1050 Ti Aero tek fan.

16 GB RAM 8 GB 8 GB DDR 4

Intel i5 7400.

Anlamadım gitti oyunlarım akıcı değil + düşük FPS alıyorum sürekli ve işlemci %90'larda geziyor güç seçeneklerinde yüksek performansta ekran kartım oyun oynarken 46 derecelerde geziyor mesela Unturned.

Oyun SSD'ye kurulu Windows 10 orijinal kullanıyorum Vatan Bilgisayar'dan almıştım orijinal anlamadım gitti... Yardımcı olun.

Sistemimiz hemen hemen aynı düşük FPS dediğin kaç FPS?

Sistemimiz hemen hemen aynı düşük FPS dediğin kaç FPS?
Unturnedde 120 fps zor alıyorum

Unturnedde 120 fps zor alıyorum akıcı bile değil oyun kasıyor aim tutarken oynatmıyor rahat sürekli donmalar yaşıyorum işlemci %90 derecelerde oluyor ekran kartı 40 45 lerde oluyor anlamadım gitti

Unturnedde 120 fps zor alıyorum gta 5 desen çok kasıyor karakterle yürüyemiyorum bile zor yürüyorum oda en düşük ayarlara almama rağmen

Değerler normal değil gibi cidden benim işlemci i5 6500 RAM ise 16 ben GTA 5 Online da 70-90 FPS arası alıyorum yüksek-orta ayarlarda sürücüleri güncelleyip NVIDIA ayarı yapmayı denediniz mi?
nvidia denetim masasındaki şeyleri yüksek performans a aldım ama yinede işe yaramıyor kalite filan anlamıyorum ne eksik monitör 144 hz

Geri
Yukarı