GTX 1050 Ti sistemde CS:GO'da düşük FPS

Koray G

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba CS:GO'da FPS değerlerim bayağı bir düştü bana göre 144 Hz monitöre geçtikten sonra FPS düşüklüğü ve FPS dalgalanması oldu ayarları düşürsem de FPS artmıyor, daha da düşüyor. Ayar arttırsam da FPS artmıyor. Sistemim Galax 1050 Ti ex OC / i5 6500 / 16 GB RAM. İnternetteki kodları NVIDIA ayarları vs. hepsini denedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o zaman temiz bir format atın ve yukarıda yazdıklarımı uygulayın.Artık kış ayına da geçiş yapıyoruz sıcaklar bir hayli düşer o zaman merak etmeyin.Ama FPS için bir temiz format atın bence.

Hocam o zaman temiz bir format atın ve yukarıda yazdıklarımı uygulayın.Artık kış ayına da geçiş yapıyoruz sıcaklar bir hayli düşer o zaman merak etmeyin.Ama FPS için bir temiz format atın bence.
Formatı da attım hocam hatta orijinal format CD var pc alırken almıştım çakma da değil o kadar şey denedim ki kafayı yemek üzereyim anlatamam fps 90 ile 140 arası karanlık yerlerde vs 200 230 oluyor sistemin kötüde değil csgo için SSD de kurulu 8 GB ram vardı 16 GB ram aldım ondandır diye Rust oynuyorum rustta fps orta ayarlarda 70 ile 100 arası cs de rezalet
up

Son düzenleme:
Hangi çözünürlükte ve ayarlarda oynuyorsun? 1024x768 en düşük ayarlara alıp dener misin

1024x768 de en düşük ayarlarda 200 fps 1920x1080 en düşükte 100-150 fps aşırı saçma değil mi sistemim göze alındığında
CS:GO daha çok CPU'nun tek çekirdek performansına göre FPS veriyor. DSR açıp 1440p'ye alıp ekran kartının kullanımını kontrol edin. 768P en düşük ayarlarda 200FPS alması gayet normal ben Ryzen 2600 5500XT 16GB sistemde de 200-250FPS civarı alıyorum zaten.

1080P High ayarlarda test ettiyseniz gayet normal değerler.
Evet 1080 orta yüksek ayarlarda ama anlamadığım bir şekilde fps 70 lere kadar iniyor SSD de temiz ölü değil ramleri yeni aldım onlarda da sorun yok rust oynuyorum orta yüksek ayarlarda 60 ile 100 fps alıyorum akıcı şekilde ama csde patates :(

Evet 1080 orta yüksek ayarlarda ama anlamadığım bir şekilde fps 70 lere kadar iniyor SSD de temiz ölü değil ramleri yeni aldım onlarda da sorun yok rust oynuyorum orta yüksek ayarlarda 60 ile 100 fps alıyorum akıcı şekilde ama csde patates :(
1440P de oynarken düşüş yaşamıyorsan sorun yoktur. Düşük çözünürlükte o işlemciyle sabit 200FPS üzeri alman çok zor CS:GO artık eskisi gibi bir oyun değil çok cilalandı.

Geri
Yukarı