GTX 1050 Ti sistemde ısınma ve çökme sorunu

TheKean

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımda Fortnite oynarken, Google'da gezinirken bir anda ısınıp çöküyor ve UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION, CRITICAL_PROCESS_DIED gibi hatalar alıyorum. Dün böyle hatalar vermiyordu. Windows'u güncelleştirdikten sonra böyle hatalar almaya başladım. Intel Graphics indirmeye çalışıyorum yazılım sistem gereksinimlerini karşılamıyor diyor.

Anakart: ASUS H81M P Plus.
Ekran kartı: GTX 1050 Ti.
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel i7 yeni nesil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bendede 1050ti var. Benzer bir durumu bende yaşamaktayım.

Acaba sizin yaşadığınız problem masaüstünde mi yoksa kasalı bilgisayarda mı yaşıyorsunuz? Birde tahmini ne zamandır böyle yapmakta ?

Bilgisayarımda Fortnite oynarken, Google'da gezinirken bir anda ısınıp çöküyor ve UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION, CRITICAL_PROCESS_DIED gibi hatalar alıyorum. Dün böyle hatalar vermiyordu. Windows'u güncelleştirdikten sonra böyle hatalar almaya başladım. Intel Graphics indirmeye çalışıyorum yazılım sistem gereksinimlerini karşılamıyor diyor.

Anakart: ASUS H81M P Plus.
Ekran kartı: GTX 1050 Ti.
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel i7 yeni nesil.
Aynı ekran kartımla sıvı soğutuculu işlemcim 75 dereceyi görürken ekran kartım 60 dereceyi geçmiyor oyun içinde. Ekran kartı kaç yıllık, termal macunu en son ne zaman yenilediniz? Fanlar düzgün bir şekilde çalışıyor mu yağları tam mı? Kasa içi havalandırmanız nasıl?

Masaüstünde bu problemi yaşıyorum ve Karantina Başladığından beri bir ara durdu hiç hata almıyordum ama yeniden başladı
Aynı ekran kartımla sıvı soğutuculu işlemcim 75 dereceyi görürken ekran kartım 60 dereceyi geçmiyor oyun içinde. Ekran kartı kaç yıllık, termal macunu en son ne zaman yenilediniz? Fanlar düzgün bir şekilde çalışıyor mu yağları tam mı? Kasa içi havalandırmanız nasıl?
Yaklaşık 1,5 yıldır bende fanlar güzel çalışıyor,Termal macun yenilemeyi bilmediğimden dolayı hiç yenilemedim 1,5 yıldır , Kasa içi havalandırmam iyi , sadece arada Power Bang fanı ses çıkarıyor onuda yukarı itince düzeliyor
Merhaba bendede 1050ti var. Benzer bir durumu bende yaşamaktayım.

Acaba sizin yaşadığınız problem masaüstünde mi yoksa kasalı bilgisayarda mı yaşıyorsunuz? Birde tahmini ne zamandır böyle yapmakta ?
Karantinadan beri yaşamaktayım bir ara durdu hata vermiyordu ama yeniden başladı, HDD kullanıyorum ve sorun onda olabilir bir ay önce HD tune ile taradım ve kırmızı hatalar vardı, Masaüstü kullanıyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı