GTX 1050 Ti Sisteme Görüntü Gelmiyor

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yeni bir sistem topladık. Her şey çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Başka ekran kartı takıpta denedik sonuç aynı.
  • İşlemci: AMD Athlon X4 950
  • Anakart: MSI A320M PRO-VD/S
  • RAM: Gskill Aegis 8 GB 2800 MHz DDR4
  • Ekran Kartı: ASUS Expedition GTX 1050 Ti
  • Güç Kaynağı: High Power 400W +80 Plus
  • Kasa: PowerBoost Royal Serisi VK-G1002S

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör bağlantısında ek parça dönüştürücü var mı? Ana karttan "bip" sesi geliyor mu? RAM'leri söküp taktın mı. Anakart'a 24 pin ve 8 pin güç girişlerini taktın mı ?

Son düzenleme:
Monitör bağlantısında ek parça dönüştürücü var mı? Ana karttan "bip" sesi geliyor mu? RAM'leri söküp taktın mı. Anakart'a 24 pin ve 8 pin güç girişlerini taktın mı ?
Dönüştürücü yok başka ekrandada denedim sonuç aynı. Güç girişleri tamam. 8 pini 4 pin olarak bağladım güç kaynağı 8 pin desteklemiyor. Sorun RAM'de. İmzamdaki kendi sistemime taktım benim sistemdede görüntü gelmedi ekrana. Ne yapmam lazım? Nanokatalog'dan almışım.

MSI A320M PRO-VD/S 2667 MHz destekliyormuş, daha düşük MHz değerine sahip RAM mevcutsa onu takıp deneyebilirmisin.

MSI A320M PRO-VD/S 2667 MHz destekliyormuş, daha düşük MHz değerine sahip RAM mevcutsa onu takıp deneyebilirmisin.
Elimde mevcut takarsam görüntü gelecek muhtemelen zaten sistem benim değil fakat bu RAM'i kullanarak nasıl halledebiliriz?

Düzenleme: B350M Gaming PRO anakartımdada görüntü alamadım GSkill RAM'ı takınca.

RAM'ı takınca görüntü alamadığım diğer sistem:

Ryzen 5 1400
B350M Gaming PRO
GTX 1060 3 GB
Corsair VS 600

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı