GTX 1050 Ti sisteme güç kaynağı önerisi

Bütçe
350

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
RAM
8gb
İşlemci
i5 - 2400 3.10GHZ 4 çekirdek
Ekran kartı alacağım, şu anki güç kaynağımın kaç watt olduğunu bilmiyorum, GTX 1050 Ti alacağım(şu an GT430 kullanıyorum), bir arkadaşa sordum 300 watt yeter ona dedi, ama yine de almak istiyorum, bu linktekilerden hangisini alırsam beni idare eder?
Bütçem az, ekran kartı alacağım paradan kısarak bir bütçe koydum, 3. attığım adam tam yanımda oturuyor onu direkt alsam olur mu?

350W'lık Everest marka kalitesiz bir PSU ile i5 7500 GTX1050 Ti sistemimi uzun bir süre kullandım ve bir problem yaşamadım. Güç kaynağını kontrol etmeni öneririm. Muhtemelen yeterli gelecektir.

Ufak bir ekleme yapayım. Elindeki PSU ile attığın PSU'lar arasında çok bir fark olmayacaktır. Bu nedenle elindekini kontrol etmeni önerdim. Attıkların yerine en azından daha kaliteli bir markanın ikinci eline yönelmen daha sağlıklı olur. Bu attıklarını alman bence boşa para kaybı.

Son düzenleme:
350W'lık Everest marka kalitesiz bir PSU ile i5 7500 GTX1050 Ti sistemimi uzun bir süre kullandım ve bir problem yaşamadım. Güç kaynağını kontrol etmeni öneririm. Muhtemelen yeterli gelecektir.

Ufak bir ekleme yapayım. Elindeki PSU ile attığın PSU'lar arasında çok bir fark olmayacaktır. Bu nedenle elindekini kontrol etmeni önerdim. Attıkların yerine en azından daha kaliteli bir markanın ikinci eline yönelmen daha sağlıklı olur. Bu attıklarını alman bence boşa para kaybı.

PSU'mun üzerinde etiket yok dolayısıyla kaç watt olduğunu bilmiyorum, ilk ekran kartını alıp denesem karta zarar gelir mi?

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum, bu linkteki ekran kartı sadece 500 TL, adamın internet Kafe'si batmış ucuza her şeyini satıyormuş, sizce yalan söylüyor mudur?
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...56bit-amd-radeon-dx12-ekran-1123105728/detay/
PSU satın alacağım 400 watt PSU yeter mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı