GTX 1050 Ti Sistemin Aniden Yeniden Başlaması

Ne marka model PSU taktınız? Bir de WHEA hatası genelde overclock kaynaklı. İşlemcide OC var mı? Hoş anakart OC desteklemiyor.

Mevcut PSU'nun arızalı olabileceğini düşünüp firmaya ulaştım ve birebir değişim yaptılar. FPS500-60AHBC modeli. İşlemci yada diğer donanımlara herhangi bir OC müdahalesi söz konusu değil. Stok ayarlarda kullanıyorum.

BIOS'u F22b sürümüne güncelleyin. Sorun devam ederse işlemci veya anakarttan şüphe duyarım.

Deneyeceğim. Bir arkadaş şey dedi; 1050 Ti'da VGA girişi olmadığı için monitöre dönüştürücü ile görüntü aktarıyorum. O sebep olabilirmiş. Böyle bir şey sizce mümkün mü?

Pek sanmıyorum.

Bugün BIOS'u güncellemeden önce sosyal meydaya bir bakayım dedim o sıra yine tekrarladı. PC açıldıktan sonra hata günlüğüne baktım ve kapanma saatinde bir çok farklı ileti kaydedilmiş. Aşağıya ekliyorun onları. Acaba ordan yürüyebilir miyiz?

COM.png
Diagnostic.png
Event Log.png
Kernel Power 41.png
Security Center.png
User Device.png
WHEA Logger.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı