GTX 1050 Ti tabanlı sistem toplama

PÜSÜK

Decapat
Arkadaşlar elimde MSI GTX 1050 Ti var. Buna uygun Ryzen 3 1300X mi, Ryzen 3 2200G mi ya da Intel i3-8100 mü, ya da farklı bir şey. Önerdiginiz ekran kartını ikinci el aldım geri kalan parçalar toplam 2 bini geçmesin, monitör içinde degil. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Efendim en iyisi ve en ucuzunu bulmayı denedim fiyat toplamı 2337 TL ince hesap sitesinde 2200 fiyatı uygundu isterseniz bir bakın sistem özellikleri 8Gb ram gskill 2400mhz Cooler master 500 watt +80 PSU Gigabyte b350 3200mhz anakart 1 TB barracuda HDD başka parçaya gerek olmadığını düşünüyorum sizde de ekran kartı var ama siz daha fazla araştırıp daha ucuzunu bulabilirsiniz iyi günler diliyorum efendim yardımcı olabildiysem sevindim sistem fotoğraflarını atamıyorum kusura bakmayın site bozuk sanırım atabilince atacağım efendim.

Efendim en iyisi ve en ucuzunu bulmayı denedim fiyat toplamı 2337 TL ince hesap sitesinde 2200 fiyatı uygundu isterseniz bir bakın sistem özellikleri 8Gb ram gskill 2400mhz Cooler master 500 watt +80 PSU Gigabyte b350 3200mhz anakart 1 TB barracuda HDD başka parçaya gerek olmadığını düşünüyorum sizde de ekran kartı var ama siz daha fazla araştırıp daha ucuzunu bulabilirsiniz iyi günler diliyorum efendim yardımcı olabildiysem sevindim sistem fotoğraflarını atamıyorum kusura bakmayın site bozuk sanırım atabilince atacağım efendim.
Çok teşekkürler bakıp araştıracagım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı