MSI GTX 1050 Ti tabanlı sistem toplama önerisi

Onemeus

Centipat
Herkese merhaba, birkaç gün önce MSI 1050 Ti satın aldım önden direkt ekran kartını alma sebebim ucuza denk getirdim. Dolayısı ile bu ekran kartına uygun bir sistem toplamak istiyorum oyun bilgisayarı olma kaydı ile. Oynadığım 3-5 belli oyunlar var sizden istegim bu konuda düzgün bir sistem tavsiyesi piyasa da öyle çok seçenek varki insan kime neye bakacağını şaşırıyor ben de burada bu işten anlayan bunca bilgili insanlar var onlara danışayım dedim. Ekran kartı tamam olduğu için 3000-3500 civarı bir bütçe ayırabilirim şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
3606 ₺ tutuyor. İsterseniz işlemciyi Ryzen 5 2600 yapıp 500 TL cebinizde bırakabilirsiniz.
Screenshot_20191001-153701.png

Hocam kartınızı satın. Artık iş yapmaz o. Tabi ki performans alırsınız ama f/p olarak iyi bir RX590 denk getirebilirsiniz. Ama birçok kişi sorun yaşıyor bu kartta. Biraz şans işi.

Şu an en az GTX 1650 alınır. O kartı satıp ya 1650 ya da RX 570 alın. Bu arada yukarıda arkadaşın yaptığı sistemdeki SSD kronik sorunlu bir SSD. Fiyat aralığınızı ve oynadığınız oyunları belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Şu an en az GTX 1650 alınır. O kartı satıp ya 1650 ya da RX 570 alın. Bu arada yukarıda arkadaşın yaptığı sistemdeki SSD kronik sorunlu bir SSD. Fiyat aralığınızı ve oynadığınız oyunları belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
SU650 modeli kronik sorunlu SU630 modelinde bu kronik sorun yok. Ayrıca adam fiyat aralığını belirtmiş. Yazılanları dikkatli okuyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı