GTX 1050 TI tam performans vermeme sorunu

wayzear

Kilopat
Yer
İsveç
Daha fazla  
Merhabalar, AMD FX 6300 ve MSI GTX 1050 TI birlikte kullanıyorum GTA 5´de tam performans vermiyor sanırım. Very high ayarlarda oynuyordum. Bir sure sonra takılmalar oluyordu. Bende high ayarlara aldım ve yine devam etti. CPU ısısı 55 dereceyi geçmiyor GPU ıse 60 derece GPU kullanımı %40 ve %60 arası kullanıyor. Oynadığım çözünürlük ise 1600x900 oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, AMD FX 6300 ve MSI GTX 1050 TI birlikte kullanıyorum GTA 5´de tam performans vermiyor sanırım. Very high ayarlarda oynuyordum. Bir sure sonra takılmalar oluyordu. Bende high ayarlara aldım ve yine devam etti. CPU ısısı 55 dereceyi geçmiyor GPU ıse 60 derece GPU kullanımı %40 ve %60 arası kullanıyor. Oynadığım çözünürlük ise 1600x900 oynuyorum.
Ekran kartı kullanımı çok az sanırsam darboğaz oluyor. Ayarları yükseltmeniz lazım alabileceğiniz en yüksek değerlere alın ayarları. Çoğunlukla ekran kartını yoracak ayarları arttırın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı