GTX 1050 Ti ve 7. Nesil Intel i3 Beklenir mi?

Frkkara

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Ben 2000-2100 lira civari GTX 960 ve Intel i3 6098P ile sistem toplayacaktim. Ama yakin zamanda GTX 1050 Ti ve 7. Nesil i3'ün cikacagini duydum. Sizce bunlar beklenir mi? Ozellikle 1050 Ti GTX 960 2 GB'yi gecebilir mi? Cevaplariniz icin tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
960 dan daha performanslı olmayacak söylenenlere göre 950 den daha performanslı ve daha ucuz olacak bence beklemeye değer ayrıca o işlemci ile alma beklemen iyi olur.

960 dan daha performanslı olmayacak söylenenlere göre 950 den daha performanslı ve daha ucuz olacak bence beklemeye değer ayrıca o işlemci ile alma beklemen iyi olur.
Yani iyiki i3 6098p ile almamışın diyorum biraz düşük kalabiliyor o ekran kartına bekle az dişini sık tavsiyem bu.

i3 6100 daha iyi olur. Ben bu işlemcinin yanına RX 470 almayı düşünüyorum ortalama senin fiyata. Bende o fiyatlarda topluyorum hatta atiyim resmini @Frkkara
downloadfile.jpeg

1050 Ti gtx 950 ayarında bir kart olacakmış. Gtx 960 alman bile saçma. RX 470 bi göz at, daha performanslı.

Hocam bekle bekle nereye kadar? Kaby Lake, Zen vb. Geliyor bunlar piyasa oturacakta, fiyatları belli olacakta, işin var dostum. Ben şahsen beklemeden alacağım. Onu bekle şunu bekle nereye kadar?
Kesinlikle belli bir notkadan sonra köpeğin kendi kuyruğunu kovalaması gibi.

Çok emin olmamakla birlikte 1050Ti RX470'e yakın fiyatta çıkacak deniyor. Eğer öyleyse ekran kartını hiç beklemene gerek yok paylaşılan test sonuçlarına göre RX470 daha performanslı olacak. İşlemci ve yeni anakartlar bu ay içerisinde çıkabilir. Bekleyeceksen bu ikisini bekle uygun fiyata RX470 bulursan şimdiden alabilirsin.

Bence de beklemeye gerek yok. Hele ki 1050 Ti'ı beklemeye hiç gerek yok. GTX960 performansı da verse, GTX 950 performansı da verse, GTX970'e yaklaşan RX470'den daha düşük performansı olacak bir kart. Ve nvidia'nın dili yanana kadar amd'den daha iyi bir f/p ürünü çıkaracağını sanmıyorum :D
Arkadaşın topladığı sistem gayet iyi. Bunu tavsiye ederim ben de.

i3 6100 daha iyi olur. Ben bu işlemcinin yanına RX 470 almayı düşünüyorum ortalama senin fiyata. Bende o fiyatlarda topluyorum hatta atiyim resmini @FrkkaraEki Görüntüle 192111

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı