GTX 1050 Ti ve i3-8350K Sistem

Kısa ve orta vadede GTX 1070 veya 1080 ayarında bir ekran kartına geçmeyi planlamıyorsanız i3 ve GTX 1060'lı sistem daha ideal olur. i3 işlemciyi küçümsemeyin. Eski nesillerin i5'i gibi bu işlemci. Yeterince güçlü ve güncel.
Bence her ihtimale karşı i5 alınmalı. Elbette küçümsememek gerekir ama daha performanslı.

@ProdBYdone oyun oynamak için neden i3 sisteme düşürdün tam tersi olması gerekmez mi?

Dostum oyunlar için bel kemiği Ekran Kartıdır hemen ardından işlemci gelir bazı oyunlar özellikle işlemciye yük bindirir fakat bu sistemde I3 8100, GTX 1060 3 GB ile tam yük altında bile darboğaz yapmayacaktır.

Oynadığım oyun geregi, İntel tercih ettim.
Bu arada. SDD sistem var alındı.A-dataSu800.
Özür dilerim şimdiden herkesten. Bütçem 4000 TL.Monitor sığdırmaya bakicam az birşey oynayıp üstüne.

Son düzenleme:
Evet doğrudur.
Intel Coffee Lake i3 8100 3.6GHz, GTX1050Ti 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayar - Oyuncu PC - KAMPANYA birde böyle hazırda bir sistem var aslında monitör dahil eklesem sdd ile nasıl olur.

Bence attığım 1060 3GB PC ile bu monitörü alıp daha sonra bir SSD ekleyebilirsin veya anladığım kadarıyla elinde mevcut bir SSD var, mevcut olanı kullanabilir veya ilerde ayriyetten satın alabilirsin, şimdilik o sana kalmış, bence 1060 3GB sistem ve bu monitörü alıp rahatına bak.

ASUS VZ229HE 21,5" 5ms, 75hz D-SUB,HDMI IPS 1920x1080 Monitör | ITOPYA

Evet doğrudur.
Intel Coffee Lake i3 8100 3.6GHz, GTX1050Ti 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayar - Oyuncu PC - KAMPANYA birde böyle hazırda bir sistem var aslında monitör dahil eklesem sdd ile nasıl olur.

Technopat Sosyal'de yeniyim firma eleştirmek ve kusurlarını dile getirmek yasak mı bir fikrim yok ama TeknoBiyotik uzak durman gereken bir firma bunu söyleyebilirim, müşteri memnuniyeti sıfır ve gerçekten ilgisiz, alakasız ve küstahlar şahsen ben almam ama sana kalmış.
Nerden topladınız onu?

Sinerji Bilgisayar

Technopat Sosyal'de yeniyim firma eleştirmek ve kusurlarını dile getirmek yasak mı bir fikrim yok ama TeknoBiyotik uzak durman gereken bir firma bunu söyleyebilirim, müşteri memnuniyeti sıfır ve gerçekten ilgisiz, alakasız ve küstahlar şahsen ben almam ama sana kalmış.

Sinerji Bilgisayar
Anladım diğer arkadaşlarda bi yazsın ozaman sipariş geçicem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı