Çözüldü GTX 1050 Ti ve i3 9100F Valorant'ta drop ve düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AegisNMA

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, GTX 1050 Ti i3 9100F 16 GB RAM'lik bir sistemim var. Valorant oynarken normalde 150-270 FPS'leri görürken şu an 90-150 FPS görüyorum ve aşırı drop yiyorum ve çoğu zaman istemci düşük FPS'i yazıyor. Sağ üstte bunun çözümü nedir ne yapmalıyım? (Valorant SSD'ye kurulu.)

Çözüm
Sorunu çözdüm sıkıntı driverdaymış güncelleyince kendine geldi az önce Fortnite'yi test ettim Fortnite'de kötüydü 150 FPS üstü görebiliyorum (performance mod destansı ayarda model iskeletleri yüksek 3D çözünürlük %100)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle yapabilirsin.

Gözükmüyordu bende driver a bakayım dedim driveri güncelleyince kendine geldi.
Bi ara bende de olmuştu.

Görev çubuğuna sağ tıkla görev yöneticisinden en aşşağılarda windows gezgini var. ona sağ tık yap sonra yeniden başlat de pc yi kapat aç. Düzelmesse aynısını yap ama bu sefer görevi sonlandır de pc yi aç kapat düzelir büyük ihtimalle

Bir ara bende de olmuştu.

Görev çubuğuna sağ tıkla Görev Yöneticisi'nden en aşağılarda Windows Gezgini var. Ona sağ tık yap sonra yeniden başlat de PC'yi kapat aç. Düzelmezse aynısını yap ama bu sefer görevi sonlandır de PC'yi aç kapat düzelir büyük ihtimalle.

İşlemler kısmında mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyu izle yapabilirsin

Sorunu çözdüm sıkıntı driverdaymış güncelleyince kendine geldi az önce Fortnite'yi test ettim Fortnite'de kötüydü 150 FPS üstü görebiliyorum (performance mod destansı ayarda model iskeletleri yüksek 3D çözünürlük %100)

Bu videoyu izle yapabilirsin.

Gözükmüyordu bende driver a bakayım dedim driveri güncelleyince kendine geldi.

Çözüm

Geri
Yukarı