GTX 1050 Ti vs GTX 770

Komutan Logar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu iki ekran kartı arasında kaldım. Bilgisayar toplayacağım ama bana 770 güçlü geliyor. Sizce hangi modeli seçmeliyim?

Başbaşa performansları var fakat aradaki mimari farkını göz önüne alırsak 1050ti güç tüketimi bakımdan da önde o yüzden 1050ti.

Gtx 770 ile 1050 ti arasında performans farkı yok iki kartı da kullanan biri olarak söylüyorum.Bendeki 770 2gb versiyonu bunu da belirteyim. 4gb lık versiyon bir tık iyi olacaktır.
Gtx 770 tdp bakımından çok yüksek bir kart 2 adet 8 pin güç girişine ihtiyaç duyuyor 1050 ti bunun yanında çok çok daha az tdp ile aynı verimi vermekte ama gtx 770 i ikinci elden almayı düşünür ve psu da kaldırır dersen alabilirsin birbirlerine denk kartlar.

Bu iki ekran kartı arasında kaldım. Bilgisayar toplayacağım ama bana 770 güçlü geliyor. Sizce hangi modeli seçmeliyim?
GTX 750ti ve yukarısı hala gayet güzel performans veriyorlar daha yeni yeni oyunlar gtx 660 istemeye başladı eğer 1050ti için bütçeniz yoksa sağlam bir gtx 750ti 'den yukarı bulursanız alın bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı