GTX 1050 Ti Windows 10 CS:GO Düşük GPU kullanımı

Benimde arkadaşım o sistemle 220-280 arası alıyor. Buradaki arkadaş da bir sorun olduğu belli. Ama büyük bir sıkıntı değil.

Kardeş GTX 1070, i7 7700 kullanıyorum 200-600 arası değişken bir FPS alıyorum. Hani imkansız sanki 400 FPS. Aynı sistem arkadaşımda var inanır mısın aynısını dizmişsiniz. Aldığın FPS değerleri gayet normal hiç bir sorun yok.

Kardeş GTX 1070, i7 7700 kullanıyorum 200-600 arası değişken bir FPS alıyorum. Hani imkansız sanki 400 FPS. Aynı sistem arkadaşımda var inanır mısın aynısını dizmişsiniz. Aldığın FPS değerleri gayet normal hiç bir sorun yok.
Hocam sende de gpu kullanmıyordur belki. Ama araştırmalarıma göre sorun windows 10 da. Windows 7 de böyle bir sorun yok gibi.

İ3 6100 ile GTX 1050 Ti kullanıyorsun, çözünürlüğü fulleyip oynamalısın aksi taktirde darboğaz yapar. Çözünürlüğü fulledikten sonra grafik ayarlarınıda fulle bir de öyle dene. Vsync kapalı olsun.

İ3 6100 ile GTX 1050 Ti kullanıyorsun, çözünürlüğü fulleyip oynamalısın aksi taktirde darboğaz yapar. Çözünürlüğü fulledikten sonra grafik ayarlarınıda fulle bir de öyle dene. Vsync kapalı olsun.
Aynı hocam aynı. Herşeyi denedim gpu kullanımı sabit fps oynuyor sadece

upload_2017-4-12_7-31-4.png

3d nvidia ayarlardan
düşey senkronizasyon ; kapalı
güç yönetimi : maximum performans yap ve başlat menüsüne güç seçenekleri yaz cıkan menüde yüksek performans yap bu işlemcini her zaman tam performansta calısmasını saglıyor ve fps dalgalanmasını kesıyor kardeşim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı