GTX 1050 TI Windows 10 Oyunlarda Donma Sorunu

Wpoln

Hectopat
Daha fazla  
Sistemi yeni kullanmaya başladım. Önceden Windows 8 32 bit kuruluydu. Şu an BIOS, Windows, NVIDIA Drıver vs. hepsi en güncel durumda. Fakat nedense oyunlarda (PUBG, LOL, CS:GO..) oyun bir anda donuyor. O an oyundan gelen ses gelmeye devam ediyor. Alt+TAB, Ctrl+Alt+Del gibi komutlar çalışırken, görev yöneticisi dahil oyun hiçbir yerden kapatılmıyor. Genellikle oyun sürürlükte olduğu için acelem oluyor ve bu sebepten arkada Google gibi uygulamalar kullanabiliyor muyum denemedim. Fakat Discord açıksa ses gelmeye devam ediyor. Bu sorun Windows 8 32 bit yüklü olduğunda yaşanmıyordu. Fakat sistemi tam anlamıylakullanabilmek için yükselttğimde sorunların çözüldüğünü umarken, vasat bir durumla karşı karşıyayım.

Sistem Özelliklerim:
  • AMD Ryzen 3 1200
  • ASUS Prıme B350M-A
  • Kingston HyperX DDR4 8GB RAM 2133Mhz
  • NVIDIA GEFORCE GTX1050TI
Tek sorunum eskiden disk Windows kurulurken bölünmüştü. Fakat şu an sadece C: olarak kullanıyorum bununla bir alakası var mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı