GTX 1050 Ti'a 1200 TL verilir mi?

MSI GeForce GTX1050 Ti 4GT OC 4GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

Şu modelin aynısını yine Vatandan 650 Tl'ye almıştım. PUBG falan oynayabilirsiniz orta ve bazı high ayarlarda. Gayet memnunum tavsiye ederim hiç pişman etmedi. Yanlız size tavsiyem acele etmeyin hepsiburada'nın olsun Vatan'ın olsun bazen indirimleri oluyor. O fırsatları bekleyin çok daha uygun fiyata alacağınıza eminim.

MSI GeForce GTX1050 Ti 4GT OC 4GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

Şu modelin aynısını yine Vatandan 650 Tl'ye almıştım. PUBG falan oynayabilirsiniz orta ve bazı high ayarlarda. Gayet memnunum tavsiye ederim hiç pişman etmedi. Yanlız size tavsiyem acele etmeyin hepsiburada'nın olsun Vatan'ın olsun bazen indirimleri oluyor. O fırsatları bekleyin çok daha uygun fiyata alacağınıza eminim.
Fiyatlar tam manasıyla uçtu. Kasım'da 1050 TL'ye GTX 1060 3 GB almıştım. Şimdi o fiyata 1050 Ti var.

1 sene önce 1600 TL'ye aldığım GTX 1060 şimdi 2000 3000 TL arası olmuş. Gerçekten şaşılacak iş yani ve gittikçe artıyor fiyat.

Eylül'de GTX 1060 6GB' ı 1285 TL' ye almıştım şuan gerçekten hayret ediyorum. Yazık bu kadar paralara.

Son düzenleme:
Ben PUBG için MSI Gaming X 4 GB olan modeli aldım 1080 TL'ye Yukko'dan. Darboğaz yapmayacak bir işlemcin var ise PUBG'yi 1080p çözünürlükte ve medium/high ayarlarda çok keyifli şekilde oynarsın. Kartın fiyatı giderek yükselmekte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alınmaması taraftarıyım. O fiyata gidip temiz bir R9 380-380X, GTX 980 gibi kartlar alabilirsin. GTX 1050 Ti bence 750 TL'den fazlasını kesinlikle hak etmiyor. O fiyatlara GTX 1050 Ti almayı kesinlikle mantıksız buluyorum.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar kafamdaki soru işaretlerini giderdiniz artık içim daha rahat almamaya karar verdim. Vakit geçirmek içinde arkadaşımın tavsiyesi olarak Fortnite adlı oyunu yükledim ve ekran kartım olan MSI R7 240 60 FPS verebildi ve gayet zevkli bir oyunmuş PUBG yerine Fortnite oynayarak yeni ekran kartlarının gelmesini bekleyeceğim.

1 yıl önce 1060 1000-1200 tl civarındaydı. O zamanlar arkadaşlar bekleyin bu fiyatlar elbet düşer diyordu. Fakat sonucu herkes gördü. Bence 1050Ti'da artmadan alabilirsiniz. Teknobiyotik'te 1020Tl'ye almıştım Palit modelini gayet sorunsuz şekilde kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı