GTX 1050 ve i7-2600K sistemin ederi nedir?

Yavuzthegreat

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba.
4000 lira nakit param var. Şu an kullandığım sistemi ya komple ya da parça parça satarak bütçemin üstüne ekleyip takribi RX 570, RX 6400 seviyesinde DDR4 sisteme geçmek istiyorum. Sistemimin parçalarını ne kadara satabilirim bilmiyorum.

GTX 1050 2 GB OC model ekran kartı (kutusu duruyor, herhangi bir sorunu yok ve garantisi bitmiş).
i7-2600K işlemci (zamanında ikinci el almıştım o yüzden kutusu durmuyor, herhangi bir sorunu yok, kule tipi soğutma yanında vereceğim).
4x2 GB RAM 1333 MHz, DDR3 (herhangi bir sorunları yok fakat kutuları mevcut değil)
H61M-D anakart (herhangi bir sorunu yok, kutusu mevcut değil)
VX-500 Aerocool PSU (herhangi bir sorunu yok, kutusu mevcut değil)
480 GB Gigabyte SSD, 1 TB HDD(Seagate) (bunları kendimde kullanabilirim ama hazır kasa önerisi için satabilirim).
Çoğu ürünün kutusu olmama sebebi zamanında sistemi hazır bir şekilde almış olmam.
Monitör, klavye, mouse gibi bileşenlerim var o yüzden sadece kasa arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İşlemciniz en fazla 750 eder diye düşünüyorum. AliExpress ve Letgo üzerindeki fiyatlardan yola çıktım. Kaç yıllık işlemci ama hala gideri var. Eğer iletişim adresi verirseniz Sahibinden üzerinden almayı düşünüyorum.

@Yavuzthegreat, hocam yanıt bekliyorum.

Merhaba. İşlemciniz en fazla 750 eder diye düşünüyorum. AliExpress ve Letgo üzerindeki fiyatlardan yola çıktım. Kaç yıllık işlemci ama hala gideri var. Eğer iletişim adresi verirseniz Sahibinden üzerinden almayı düşünüyorum.

@Yavuzthegreat, hocam yanıt bekliyorum.
Hocam yeni gördüm. Şuan bütçeyi ayarlayamadığım için bilgisayarı satma planını rafa kaldırdım, en azından şuan için.

Hocam yeni gördüm. Şuan bütçeyi ayarlayamadığım için bilgisayarı satma planını rafa kaldırdım, en azından şuan için.

Hocam satmayı düşünürseniz ilk olarak bana ulaşın lütfen. Tahminen ne zaman bütçeyi ayarlayabilirsiniz? Para çekme para alma falan gibi planlarınız vardır belki diye soruyorum.

Hocam satmayı düşünürseniz ilk olarak bana ulaşın lütfen. Tahminen ne zaman bütçeyi ayarlayabilirsiniz? Para çekme para alma falan gibi planlarınız vardır belki diye soruyorum.
Hocam maaştan, bütçe fazlası bekliyorum 2 haftaya kadar ayarlamak istiyorum ama tabii bakalım ne olacak. Satmayı düşünürsem ilk size ulaşacağım.

Hocam işlemci için kaç düşünürsünüz? @Yavuzthegreat.
Hocam genellikle 700-1150 lira arasında konulmuş. 1000 lira üstünün biraz abartı olduğunu düşünüyorum. Snowman bir soğutucusu vardı onunla beraber 800 lira diyebilirim. Fakat GeT ilanı ile almak isterseniz komisyon farkını da konuşmamız gerekecek. Fakat o zamana kesin satarım diyemiyorum bütçem belli olunca sizi bilgilendireceğim.
Burada sürekli online olamıyorum instagram hesabımı bırakayım dilerseniz oradan ulaşabilirsiniz. @borannyavuz

Yeni konular

Geri
Yukarı