GTX 1050 ve i7 7300HQ Sistem GTA 5'de Kasıyor

Melih Candaş

Decapat
Benim PC GTA 5'de kasıyor. Sistem Çzelliklerim.
  • GTX 1050 128 BİT
  • i5 7300HQ 7. NESİL 2.50 GHZ TURBO 3.50 GHZ
  • 2400 MHz 16 GB RAM
  • 128 GB SSD
  • 1 TB HARDDİSK
Bütün yolları denedim olmuyor yine kasıyor. Ayarları en düşüğe alıyorum yine kasıyor. Oyun çakma bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • GTX 1050 128 BİT
  • 2400 MHz 16 GB RAM
  • 128 GB SSD
  • 1 TB HARDDİSK
Bütün yolları denedim olmuyor yine kasıyor. Ayarları en düşüğe alıyorum yine kasıyor. Oyun çakma bu arada.

Korsan oyunlara karşıyız. Sen yine de dizüstü kullanıyorsan oyunun entegre grafik işlemcisi (1050) ile çalıştığından emin ol.

Oyun icinde MSI Afterburner'dan CPU, GPU kullanım ve sıcaklık değerlerini alıp atar mısın?

• GTX 1050 128 BİT
  • 2400 MHz 16 GB RAM
  • 128 GB SSD
  • 1 TB HARDDİSK
Bu sistem kasıyorsa biz yaşamayalım, neyse şaka bir yana ekran kartıyla alakalı bir durum, driver kontrollerini iyi yap program aracılığıyla mı kurdun direkt sitesinden indirip mi kurdun ?

Korsan sevmiyoruz ya biz burada.
Para yok, ne yapalım?
Bu sistem kasıyorsa biz yaşamayalım, neyse şaka bir yana ekran kartıyla alakalı bir durum, driver kontrollerini iyi yap program aracılığıyla mı kurdun direkt sitesinden indirip mi kurdun ?
Driverler güncel, torentten indirdim.
Büyük ihtimal Intel'in ekran kartı ile açılıyor oyun Nvidia'yı aktif ediniz.
Kontrol ettim NVidia ile çalışıyor.
Oyun icinde MSI Afterburner'dan CPU, GPU kullanım ve sıcaklık değerlerini alıp atar mısın?
Foto atmayı bimiyorum ama 35C gibi sıcaklık alıyorum.
Driverları güncellemeyi denediniz mi? Bu sistemde kasması anormal bir durum.
Driverlar güncel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı