GTX 1050 vs GTX 970M

Teknomert35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar

Msi GE72 6QF ve GE72 7RD modelleri arasında kararsız kaldım. İki bilgisayarda 6.000 TL civarında. Ekran kartları GTX1050 ve 970M ek olarak 1050 olan model i7 7700 işlemcili ancak 970M olan model biraz daha pahalı. Bunun sebebi nedir ?

Sizce hangi kartın dahil olduğu bilgisayarı almalıyım ? Hedefim 2016 oyunlarını ve önümüzdeki yakın gelecekte çıkacak oyunları ultraya kaçmadan high ayarlarda oynamak.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar paraya güncel bir sistem toplanır. Sitede bulunan sistem tavsiyelerine bakmalısın. Alternatif olarak bu siteye de göz atabilirsin. Fiyatları görünce şaşırabilirsin. goo.gl/RJHm32

O kadar paraya güncel bir sistem toplanır. Sitede bulunan sistem tavsiyelerine bakmalısın. Alternatif olarak bu siteye de göz atabilirsin. Fiyatları görünce şaşırabilirsin. goo.gl/RJHm32
Evet evet masaüstü daha performanslı, aynen o paraya masaüstü toplanır. Bunu nedense biz laptop kullanıcıları akıl edemiyoruz. Ya da farklı bir dilde konuşuyoruzki laptop tavsiye konusuna masaüstü önerisi yapıyor forumcu gençler. Laptop kullanıyorum sandalyeye sinip 10 saat bilgisayar oynamıyorum işim ve sosyal çevrem gereği seyahatlerim çok sık oluyor o yüzden laptop kullanıyorum, ama sende haklısın masaüstü çok berformanslı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaştığım linkten videoyu inceleyerek fikir edinebilirsiniz size yardımcı olacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı