GTX 1050Ti sistemde GPU kullanımı anlık %0'a düşüyor

BAJER

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Bu tür sorunlarla (takılma, donma, kasma, eskiden bir oyunda FPS 300 iken 150 100'e düşmesi) 1 yıldır uğraşıyorum. Bu sorunlar hakkında önceden 5 6 konu açtım.

Bugün carx drift racing Online oyununu oynarken anlık takılmalar yaşadım. MSI Afterburner'i açtım ve ardından oyunda tekrardan o takılmaların olmasını bekledim. Gözlemlediğim sonuç ekran kartının kullanımı anlık %0'a düşmesi. Yardımda bulunursanız şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayar özelliklerim:
Anakart: Gigabyte GA-78LMT-S2PT.
İşlemci: AMD FX8320-E.
Ekran kartı: MSI GTX 1050 Ti Gaming X.
RAM'ler:
1. Crucial CT102464BD160B.
2. Kingston KVR16N11/8.
PSU: Xigmatek 650Watt 80+

Not: Konuyu bırakmazsanız sevinirim. Çünkü önceden açtığım 5 6 konu hep yarıda kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi donanım bilginize güveniyorsunuz sorun olmadığını belirtmişsiniz. Sizin bilmediğiniz bazı şeyleri burada bizlerde bilebiliriz gözünüzden kaçan olur anlam veremediğiniz bir şeyler olabilir. İstenilen hiçbir veriyi sunmuyorsunuz sorununuz çözülsün istiyorsunuz kaldı ki sorun olmadığını belirtmişsiniz. O halde burada yardımcı olunacak bir sorun yok.

Kendi donanım bilginize güveniyorsunuz sorun olmadığını belirtmişsiniz. Sizin bilmediğiniz bazı şeyleri burada bizlerde bilebiliriz gözünüzden kaçan olur anlam veremediğiniz bir şeyler olabilir. İstenilen hiçbir veriyi sunmuyorsunuz sorununuz çözülsün istiyorsunuz kaldı ki sorun olmadığını belirtmişsiniz. O halde burada yardımcı olunacak bir sorun yok.

Dostum benim anlam veremediğim bir şey olduğu zaman hem yardım isterim hem de istenileni yaparım fakat anlam verebildiğim bir şey için SS atmama gerek yok. Sizin istediğiniz sorulara ben net bir şekilde cevap veriyorum. Aklıma takılacak ufacık bir şey olsaydı tekrardan bakardım hatta size SS şeklinde atardım.

Ayrıca donanım bilgime güveniyorum dedim. Yeteri kadar güveniyorum ve sorun olmadığını belirtmedim.
Okuma yazma hızları olması gerektiği gibi. Ayrıca donanım bilgilerime güveniyorum yanlış giden bir şeyler görseydim fark eder yazardım. SS atmama gerek yok çünkü her bilgiyi size iletiyorum.

İşlemci darboğazı olduğunu sanmıyorum. 1, 5 2 yıl öncesine kadar bu sorunlar yoktu.

1, 5 2 yıl öncesine kadar sorunum yoktu demişim. Sorunum yok şu anda dememişim. @ThePunisher90

Geri
Yukarı