GTX 1050Ti Sürücü Güncelleştirme Performans Düşürür mü?

FurkanBrotherss

Hectopat
Daha fazla  
Duyduğuma göre yeni ekran kartları çıktığı için bu ekran kartlarını eskitmek için performans düşüren güncellemeler getiriliyomuş. 1 hafta içerisinde 2 kere güncelleme geldi. İlkini güncelledim ve efsane FPS düşmesi yaşadım PUBG'de. İkincisi biraz düzeldi gibi bilmiyorum psikolojik mi. Ama mesela PUBG FPS arttırma yöntemlerinde ise diyorlar ki ekran kartınızı güncelleyin vs. Şimdi ben ne yapayım? En eski sürümüne mi döneyim yoksa güncellemeye devam mı edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellenen sadece sürücüler değil, oyunlar da sürekli güncelleniyor. Haritalar geliştiriliyor, performans düşebiliyor. Oyunları dahi aynı sürümde test etmeden, sürücü testi yapanlar var.
Siz her zaman kurun yeni sürücüleri.

Dostum 2 güncelleme önce bir problem vardı 70 80 FPS'den bir anda 5 10 FPS'e düşüyordum. Sonraki gelen güncellemelerde bu problem çözüldü, problem yaşarsan son attığın güncellemeyi geri alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans düşürmek isteseler sürücü ile yapmazlar. Her önüne gelenin yaptığı testlere aldanmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı