NVIDIA 411.63 sürücüsü GTX 1000 serisinde performans düşürür mü?

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
Merhaba, GTX 1080 Ti ekran kartım var. Şu an kurulu olan sürücü 399.24 sürümü. En son çıkan ve RTX serisi kartları da destekliyor biliyorsunuz. Bu son sürüm 1000 serisi kartlarda performans düşürür mü? Biliyorsunuz planlı eskitme diye bir olay var. Yüklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, GTX 1080 Ti ekran kartım var. Şu an kurulu olan sürücü 399.24 sürümü. En son çıkan ve RTX serisi kartları da destekliyor biliyorsunuz. Bu son sürüm 1000 serisi kartlarda performans düşürür mü? Biliyorsunuz planlı eskitme diye bir olay var. Yüklemeli miyim?
Nvidia GT940MX kullanıyorum bende düşürmedi sende hiç düşürmez.

Hayır, hiçbir zaman olmadı ve olmayacak. Fason mal ve kaliteli mal vardır. Türkiye'ye son 15-20 yıldır sürekli fason mal girdiği için böyle bir şey var sanılıyor.

O dediğiniz şey yasal olarak mümkün değil.

Yüklememi düşünüyor musunuz peki ? Düşüncelerinizi de merak ediyorum. Direkt hızlı kurulum mu yoksa gelişmiş kurulumdan temiz kurulum mu yapmalıyız ?

Yüklemeni önermem. 1060 kullanıyorum ve PUBG'de yarı yarıya FPS düşüşü yaşıyorum. Eski sürüme geri döneceğim. Planlı eskitme her elektronik cihazda olan bir durum. Bu güncellemeyle tam anlamıyla görmüş oldum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı