Alıcı GTX 1050Ti veya RX 470

750 liraya anlaşırız bu son teklif olacak şekilde. Çok da uzatmak gibi bir niyetim yok. 850 demiştim satışa koyarken. Sahibinden.com'a baktım bu versiyon için en düşük 850 lira. Letgo'da var 680-750 lira gibi fiyatlara gördüm. Ama açıklamaları çok kısa. Fotoğrafı düzgün çekilmiş olan 1 tane ilan belki gördüm. Güvenilirliği bana geçmedi. Nasıl zorlandı, nasıl temizlendi meçhul. Kıstas almadım o yüzden. İsterseniz bakabilirsiniz ilanlara duruyor hala. Normalde farklı yaklaşırdım ama bu satışın fazla üstüne düşmek istemiyorum açıkçası. Ama bu paradan da aşağıya inmeyeceğim. Uygunsa para kart şu an hazır. Kargo şirketi yaklaşık 15 dakikalık mesafede bana zaten.
Teşekkür ederim başka bir kart aldım. Konu kapanabilir.

Yanlış yerde soruyorum özür dilerim ama hangi kartı ne kadardan aldınız acaba merak ettim açıkcası.
750-800 TL'ye 1050Ti almaktansa 600TL'ye XFX RX 560 4GB aldım. Aralarında minimum 1 maximum 12FPS fark var. 550TL'ye de alınabilirdi fakat ben GeT ile aldığım için onun ücretini de ödedim.

750-800 TL'ye 1050Ti almaktansa 600TL'ye XFX RX 560 4GB aldım. Aralarında minimum 1 maximum 12FPS fark var. 550TL'ye de alınabilirdi fakat ben GeT ile aldığım için onun ücretini de ödedim.
Hocam GeT'le bile dolandırıcılık yapanları okumuştum. Siz nasıl önlemler aldınız?

Hocam GeT'le bile dolandırıcılık yapanları okumuştum. Siz nasıl önlemler aldınız?
GeT ile dolandırıcılık biraz sıkar. Çünkü cayma hakkın var. Ürünü sudan sebeplerle bile iade edebilirsin. Hatta satıcı arkadaş bana sakın iade etme geri ödeyemem parayı harcayacağım dedi. Gerisini siz düşünün yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı