Alıcı GTX 1050Ti veya RX 470

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
Daha fazla  
Meslek
IT Engineering student.
Başlıkta belirttiğim iki karttan birini alacağım. RX 470 Mining Edt. olmazsa sevinirim. GeT ile de satın alabilirim.

Son düzenleme:
Selam,

bende bu ekran kartı var.

Tam satılığa koyacakken mesajınızı gördüm. 2017 de almıştım kartı. Hiç 70 derecenin üstüne çıktığını görmedim. Gayet temiz. Kutusu içindekilerle beraber ilk aldığımdan beri duruyor. Fotoğraf yükleyebilirim isterseniz. Bütçeniz nedir ?

Selam,

bende bu ekran kartı var.

Tam satılığa koyacakken mesajınızı gördüm. 2017 de almıştım kartı. Hiç 70 derecenin üstüne çıktığını görmedim. Gayet temiz. Kutusu içindekilerle beraber ilk aldığımdan beri duruyor. Fotoğraf yükleyebilirim isterseniz. Bütçeniz nedir ?
Merhaba, 700 TL düşünüyorum.

Bu fiyat biraz daha düşük. Bir kaç gündür bu versiyon kartın ortalama satış fiyatına da bakıyorum bir yandan. Satışa koyacağım şimdi. Fiyata belli şartlara göre ufak pazarlık payı da koyacağım. İnceleyin isterseniz uygun gelirse görüşelim tekrar.

Bu fiyat biraz daha düşük. Bir kaç gündür bu versiyon kartın ortalama satış fiyatına da bakıyorum bir yandan. Satışa koyacağım şimdi. Fiyata belli şartlara göre ufak pazarlık payı da koyacağım. İnceleyin isterseniz uygun gelirse görüşelim tekrar.
Aman hocam 900 liraya koymayın da :) Piyasası 700-800 TL arası 650 TL’ye RX 470 bile var. Düşünürseniz en son 725 verebilirim kargo sizden olacak şekilde. Başka param yok çünkü.

800'e GTX 970 ilanı açıldı hocam az önce. Ona bir bakın derim. :)
Evet hocam 750'ye bile bulmuşluğum var hatta RX 480 vardı o fiyat civarına, 950TL'ye 1060 vardı. Ama güç kaynağım yetersiz. O yüzden tercih etmedim :) 900 Lira gibi bir bütçem olsa zaten RX 470+PSU alırım.
Son fiyat nedir?

İmzandakiyle aynı durumu yaşıyorum.
Okul nedeniyle işe giremedim, işe girebilseydim en azından bi 1660S sistem toplardım :) Elimde biraz birikmiş var R6-Warzone gibi oyunlar için 1050Ti alıcam en azından iş görsün diye. i5 2400+8GB sistemim var bu arada :)

Son fiyat nedir?

750 liraya anlaşırız bu son teklif olacak şekilde. Çok da uzatmak gibi bir niyetim yok. 850 demiştim satışa koyarken. Sahibinden.com'a baktım bu versiyon için en düşük 850 lira. Letgo'da var 680-750 lira gibi fiyatlara gördüm. Ama açıklamaları çok kısa. Fotoğrafı düzgün çekilmiş olan 1 tane ilan belki gördüm. Güvenilirliği bana geçmedi. Nasıl zorlandı, nasıl temizlendi meçhul. Kıstas almadım o yüzden. İsterseniz bakabilirsiniz ilanlara duruyor hala. Normalde farklı yaklaşırdım ama bu satışın fazla üstüne düşmek istemiyorum açıkçası. Ama bu paradan da aşağıya inmeyeceğim. Uygunsa para kart şu an hazır. Kargo şirketi yaklaşık 15 dakikalık mesafede bana zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı