GTX 1060 6 GB alınır mı?

MoonMp4

Femtopat
Daha fazla  
2024 yılında GTX 1060 6 GB ekran kartı alınır mı? Oynadıgım oyunlar (Minecraft, GTA 5, CS2, Valorant, Forza 4 ve 5, Outlast)

Son düzenleyen: Moderatör:
1060 eski bir kart o fiyata yakın 1650 bulabilirsen daha iyi olacaktır 2GB VRam düşük ama bu seviyedeki kartlarda önemli bir fark değil.

Keza 6GB hepsini kullanabilmek için ayarları sonuna yükseltiyorsun öyle olunca da oynanmayacak seviyede FPS'lere ulaşıyorsunuz bu kartta eski olduğu için.

Konuyla alakali ben de bir sey sormak istiyorum ve yeni bir konu acmak istemedim. Bir arkadasim DDR5 sisteme gectigi icin eski sistemine ait tum parcalari satisa cikardi. Sadece ekran kartini kullanmaya devam edecek. Satisa cikardigi parcalari elden taksitle satin alacagim. Odemesi bittigi gibi de yeni bir ekran karti siparisi verecegim. Simdi soruma gelmek istiyorum. MSI GTX 1060 6G kullanicisiyim. Satin alacagim sistemde 5800X3D islemci mevcut. Bu iki parcayi 5-6 ay kadar beraber kullanmam gerekecek. Bu durumda nasil sikintilar yasarim bilginiz dahilinde benimle de paylasirsaniz cok sevinirim.

Fiyatına bağlı. Eğer uyguna bulabilirseniz neden olmasın? Bir de işlemciniz nedir?
2600 ila 2300 tl arasında değişiyor işlemcim r5 2600

Fiyatı söyleyin ona göre daha güzel bir ekran kartı önerelim.
2600

Fiyatı ne kadar.
2600TL

Fiyata ve ne amaçla kullanacağına bağlı.
fiyatı 2300 ile 2600 arasında değişiyor benim bulabildiklerim sadece oyun için kullanicam

Yeni konular

Geri
Yukarı