GTX 1060 6 GB hala alınır mı?

zerowan21

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ryzen 5 5600X'li ekran kartsız sistemim hazır şekilde duruyor. Ekran kartı piyasası çok kötü durumda olduğu için istediğim kartı alamıyorum. Size sorum sizce 2. el 1060 6 GB gibi bir kart almak mantıklı olur mu bu dönemde? Bir de 2. el işlerinden pek anlamıyorum alırken nelere dikkat etmem gerekir? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart ne kadar eski olsada hala güçlü bir kart ben olsam alırdım. Alırken tamir görüp görmediğine dikkat edin ve alırken beraber satıcı ile furmark testi yapın.

Selam arkadaşlar. Ryzen 5 5600X'li ekran kartsız sistemim hazır şekilde duruyor. Ekran kartı piyasası çok kötü durumda olduğu için istediğim kartı alamıyorum. Size sorum sizce 2. el 1060 6 GB gibi bir kart almak mantıklı olur mu bu dönemde? Bir de 2. el işlerinden pek anlamıyorum alırken nelere dikkat etmem gerekir? Yardımcı olur musunuz?

İşlem görmemiş olsun. Mümkünse kart ile soğutucu blok arası açılmamış olsun. Genelde termal macun sürmek için açanların kartları elinde kalıyor bileşenlere zarar verdiklerinden dolayı. Mining vs. zaten bilindik şeyler kart sadece oyun için yorulduysa alınır.
Gtx 1060 6gb asus rog oc - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 810700756 1.800TL, ama biraz şüphelendim doğrusu diğer ilanlardan daha ucuz ve üstelik ASUS ROG

Hocam ilana verileli 1 yıldan fazla olmuş satılmadığına emin misiniz?

Günümüz için güçlü bir kart. Yalnız fiyatı çok ucuz. Ucuz olduğu için ben güvenemem. 3500-5000 TL olan karta 1800 TL fiyat biçmek..

Yeni konular

Geri
Yukarı