GTX 1060 6 GB sistem God of War oynatır mı?

Daha fazla  
Almayı düşündüğümüz sistem:
İşlemci: Intel i3 8.nesil
Ekran kartı: GTX 1060 6 GB.
Anakart: ASUS Prime H310M-E r2.0

Tek ama tek istediğim şey o God of War denilen oyunu sorunsuz şekilde oynamak. Peki bu sistem bana o oyunu oynatır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20240107_204307.jpg
    IMG_20240107_204307.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 37
Almayı düşündüğümüz sistem:
İşlemci: Intel i3 8.nesil
Ekran kartı: GTX 1060 6 GB.
Anakart: ASUS Prime H310M-E r2.0

Tek ama tek istediğim şey o God of War denilen oyunu sorunsuz şekilde oynamak. Peki bu sistem bana o oyunu oynatır mı?
En düşükte 45 FPS oynatır. God Of War için istemeniz garip geldi bu arada, o kadar iyi bir oyun değil, tek amacınız olacak kadar yani. Hani RDR falan olsa o dünyanın içinde yaşamak için diyebiliriz de God Of War çok sıradan, kaliteli bir aksiyon oyunu.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En düşükte 30 fps oynatır. God Of War o kadar iyi bir oyun değil bu arada, tek amacınız olacak kadar yani.
Elbette tek amacım değil dostum ben bir editörüm. Ve ilerde dizi film setlerinde editör olarak görev yapmak için bu işte kendimi geliştirmem lazım. Onun içinde kullanacağım bu bilgisayarı aynı zamanda 🙂

Tek ama tek istediğim şey o God of War denilen oyunu sorunsuz şekilde oynamak.
Elbette tek amacım değil dostum ben bir editörüm. Ve ilerde dizi film setlerinde editör olarak görev yapmak için bu işte kendimi geliştirmem lazım. Onun içinde kullanacağım bu bilgisayarı aynı zamanda 🙂
Kendiniz söylemişsiniz ben yorum eklemedim üzerine. Başka amaçlar içinde kullanacaksanız mantıklı ama SSD olmaması da sorun çıkartır oyunlarda, bir SSD almanız lazım üzerine.

Ne 30'u 60 FPS'e yakın oynatıyor, GTX 1650 dahi orijinal ayarlarda 45 FPS oynatıyor. Milletin oyun zevkine de karışmayın.
İşlemci ve Hard Disk bu olduğu sürece düzgün bir oyun deneyimi sunmaz, oyun zevkine karışmadım ayrıca, tek istediğim şey yazdığı için pişman olmaması için yazdım, başka amaçlar için de kullanacaksa mantıklı diye yazdım zaten.

1060 ile arasında sağlam fark var
Doğru. Şimdi baktım, en az %50'lik fark var arada, yeni nesil ekran kartları gibi düşünmüştüm ben.

Geri
Yukarı