GTX 1060 6 GB sistem God of War oynatır mı?

Almayı düşündüğümüz sistem:
İşlemci: Intel i3 8.nesil
Ekran kartı: GTX 1060 6 GB.
Anakart: ASUS Prime H310M-E r2.0

Tek ama tek istediğim şey o God of War denilen oyunu sorunsuz şekilde oynamak. Peki bu sistem bana o oyunu oynatır mı?

Bu fiyata cidden güzel bulmuşsunuz Mersin'de 4-5 ilan harici adamakıllı sistem yok bu fiyata.

İşlemci öyle ya da böyle ucundan kurtarabilecek bir potansiyele sahip.
Hard Disk bu olduğu sürece düzgün bir oyun deneyimi sunmaz
HDD'mde birçok oyun var, RDR 2 gibi zengin bir açık dünya oyununda dahi ara ara takılmalar yapsa dahi gayet rahat bir şekilde oyunumu oynayabiliyorum. Millete SSD şartmış gibi zorlamayın Allah aşkına. Evet, şu sıralar HDD'ler yavaş yavaş piyasadan çekilmeye başladı ama SSD'ler de hala ucuz değil, hele bu enflasyonda... Ben de SSD almak istiyorum ama şartlar işte. Merak etmeyin pişman olacak bir oyun deneyimi sunmaz. İnsan elindekiyle az buçuk yetinmeyi bilirse, zaten tatmin olur. Bende de GTX 1650 sistem var, çoğu oyunu ucundan kıyısından da olsa oynayabiliyorum. Herkeste RTX 3060 ya da RX 6600 üzeri sistem yok sonuçta. Bütçesi olunca zaten en iyisini alır, herkes neyi alabileceğini bilir.

İşlemci öyle ya da böyle ucundan kurtarabilecek bir potansiyele sahip.

HDD'mde birçok oyun var, RDR 2 gibi zengin bir açık dünya oyununda dahi ara ara takılmalar yapsa dahi gayet rahat bir şekilde oyunumu oynayabiliyorum. Millete SSD şartmış gibi zorlamayın Allah aşkına. Evet, şu sıralar HDD'ler yavaş yavaş piyasadan çekilmeye başladı ama SSD'ler de hala ucuz değil, hele bu enflasyonda... Ben de SSD almak istiyorum ama şartlar işte. Merak etmeyin pişman olacak bir oyun deneyimi sunmaz. İnsan elindekiyle az buçuk yetinmeyi bilirse, zaten tatmin olur. Bende de GTX 1650 sistem var, çoğu oyunu ucundan kıyısından da olsa oynayabiliyorum. Herkeste RTX 3060 ya da RX 6600 üzeri sistem yok sonuçta. Bütçesi olunca zaten en iyisini alır, herkes neyi alabileceğini bilir.
Aynen öyle hocam çok doğru yazmışsınız. Zira ben de öyle ultra süper mega ayarlarda 4k da oynama meraklısı değilim. O oyun akıcı olsun keyif versin yeter bana düşük ayarlarda olsa da olur orta ayarlarda olsa da....

Geri
Yukarı