GTX 1060 6 GB sisteme yükseltme önerisi

Bütçe
7000-9000
Varsa Facebook gruplarına falan da bak Bağcılar'daki. İlk biraz şaşırttı çünkü en son baktığımda 3070 alınıyordu 7 bin liraya ama şimdi genele baktığımda fiyat iyi gibi. Alabilirsin.
Hocam kart buldum fazlasıyla fakat sorun şu, ekran kartını ikinci el alırken nelere dikkat etmeliyim?

Hocam kart buldum fazlasıyla fakat sorun şu, ekran kartını ikinci el alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bunu okuyabilirsin. Önceki mesajı da düzenleyip 1-2 şey yazdım, ona da bak. Garanti konusunu boşver, önemli değil.

Varsa Facebook gruplarına falan da bak Bağcılar'daki. İlk biraz şaşırttı çünkü en son baktığımda 3070 alınıyordu 7 bin liraya ama şimdi genele baktığımda fiyat iyi gibi. Alabilirsin.

Veya 200 lira pazarlık yaparsın:

Ama bu ekran kartları için 5600 işlemci lazım haberin olsun.
5600 garanti alıyorum inşallah hocam orada sorun yok

İstanbul'da oturuyorum Bağcılar tarafında.

İlgileniyorsanız elimde MSI GTX 1060 6 GB bir ekran kartı var. Kendim kullandım. İlgileniyorsanız buradan yazabilirsiniz, gerekirse iletişim için Instagram vs. verebilirim.

Ben İstanbul Küçükçekmece'de oturuyorum, bağcılara 8 km diyor ben yürüyerek geleceğim ortada buluşuruz ikimizde 4km yürürüz. İşlemciyi 850 TL'ye verirseniz alırım ekran kartına ihtiyacım yok.

Ben İstanbul Küçükçekmece'de oturuyorum, bağcılara 8 km diyor ben yürüyerek geleceğim ortada buluşuruz ikimizde 4km yürürüz. İşlemciyi 850 TL'ye verirseniz alırım ekran kartına ihtiyacım yok.
Hocam merhaba, ben bilgisayarımı topladım ve işlemcim boşa çıktı. istediğiniz fiyattan verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı