GTX 1060 6 GB vs 3 GB + SSD

wodwig

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uzun zamandır teknoloji haberleri ya da merak ettiğim konular için olsun takip ettiğim başlıca adreslerden birisi burası yeni kayıt olmamı mazur görün lütfen.

Başta da belirttiğim gibi bu soruya bir cevap bulamadığım için konu açma gereği duydum. Elimde kısıtlı bir bütçe var ve bu bütçe 6 GB 1060 a anca yetiyor fakat daha SSD'nin tadına varamamış biri olarak size sorum 3 GB + SSD mi yapmalıyım?

2 sene önce topladığım sistemimi yükseltmekteyim. Sistemimi yine sizin tavsiyelerinizle toplamıştım ve yine sizin fikirlerinizle memnun kalacağım inancındayım.

Özet olarak 3 GB beni 2 3 sene götürür mü ? SSD aradaki 3 GB'lik farka değer mi?

Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Bu arada sistem: i5 6600k, Z170P, 8 GB DDR4 RAM, Toshiba 1 TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize değerli yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim kısaltmaları küçük harflerle yazdığım için ceza yemişim cevap verip teşekkür edemedim. 6 GB almaya karar verdim nasipse bu hafta alacağım dediğiniz gayet mantıklı ve makul geldi teşekkürler tekrardan :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı