Alıcı GTX 1060 6GB - RX 580 - GTX 1070 - GTX 980Ti

YusufYavuz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta yazan kartlardan birini alabilirim bütçem şu şekildedir:

GTX 1060: 1400 + (karta göre ek miktar)
GTX 1070: 1700 + (karta göre ek miktar)
GTX 980Ti: 1300 + (karta göre ek miktar)
RX 580: 1300 + (karta göre ek miktar)

1070'e en fazla 1900 verebilirim. Mining yapılma süresine göre ya taban fiyattan ya da daha altından alabilirim. Denizli, Aydın, Isparta içi elden alabilirim. . GeT dışında şehirden şehre alım yapmıyorum. Kutulu ve garantili ürünler önceliğimdir.
Kartın kalitesine göre para ekleyebilirim ancak 6 aydan az garantisi kalmış kartlara 1450'den fazla vermem mümkün değil. Tek fanlı kartların da garanti süresi ve markasına göre en fazla 1500 verebilirim.
[email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Başlıkta yazan kartlardan birini alabilirim bütçem şu şekildedir:

GTX 1060: 1400 + (karta göre ek miktar)
GTX 1070: 1700 + (karta göre ek miktar)
GTX 980Ti: 1300 + (karta göre ek miktar)
RX 580: 1300 + (karta göre ek miktar)

1070'e en fazla 1900 verebilirim. Mining yapılma süresine göre ya taban fiyattan ya da daha altından alabilirim. Denizli, Aydın, Isparta içi elden alabilirim. Çeşitli yerlerde referansı yüksek olan kişilerle havale/EFT daha sonra kargo olarak anlaşabiliriz. GET fiyatlarını kart için daha sonra konuşuruz. Kutulu ve garantili ürünler önceliğimdir.

[email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.
Şuan elimde Kutulu faturalı garantili Palit JetStream 1060 6 GB mevcut oyun sisteminde kullandım mining gibi antin kuntin şeylerle işim olmaz. Teknobiyotik garantili bir 6 ayı falan kaldı çok temiz bir kart Passmark da 10837 puan alıyor ki average puanın çok üstünde ilgilenirsen buradan yazarsın daha sonra konuşuruz.

Şuan elimde Kutulu faturalı garantili Palit JetStream 1060 6 GB mevcut oyun sisteminde kullandım mining gibi antin kuntin şeylerle işim olmaz. Teknobiyotik garantili bir 6 ayı falan kaldı çok temiz bir kart Passmark da 10837 puan alıyor ki average puanın çok üstünde ilgilenirsen buradan yazarsın daha sonra konuşuruz.
Fiyat olarak absürt bir şey istemezsen ilgileniyorum.

980ti fiyatını trol olarak algılıyorum. Yoksa 1300 lira gibi çöp fiyata verecek insanın akli dengesi bozuktur. 1070 ile aralarında en fazla ama en fazla 200 lira oynar. O da 1070'lerin üst modelleri (Gamingx, Strix, Aorus vs.)

980ti fiyatını trol olarak algılıyorum. Yoksa 1300 lira gibi çöp fiyata verecek insanın akli dengesi bozuktur. 1070 ile aralarında en fazla ama en fazla 200 lira oynar. O da 1070'lerin üst modelleri (Gamingx, Strix, Aorus vs.)
Keşke hepsini okusaydın da böyle 'çöp' bir yorum atmasaydın üstüne ekleyebileceğim yazıyor...

İlan günceldir, yanıtlandı.

Geri
Yukarı