GTX 1060 6GB ve Ryzen 1500X Oyun Deneyimlerim [5 Oyun İçi Video]

Merhaba dostlar, sizlere sistemimin oyun performanslarını göstereceğim.

1- PUBG [Yeni gelen güncelemeden önce]:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2- NFS:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3-Far Cry Primal:

4- Watchdogs 2:

5- CS:GO:

Son düzenleyen: Moderatör:
Videolar güzel olmuş fakat konunun içerisinde hiç yazı yok. OC yaptın mı? Sıcaklıklar ne durumda? Bunları da anlatabilirsen çok daha canlı ve iyi bir başlık olur.
Videolar zor iş, yazı kolay. Zoru başarmışsın kolay olan kalmış. :)

Merhabalar, WD2 işlemcileri çok zorlayan bir oyun gayet normal.

Videolar güzel olmuş fakat konunun içerisinde hiç yazı yok. OC yaptın mı? Sıcaklıklar ne durumda? Bunları da anlatabilirsen çok daha canlı ve iyi bir başlık olur.
Videolar zor iş, yazı kolay. Zoru başarmışsın kolay olan kalmış. :)
Teşekkürler hocam. Öncelikle OC yapmadım GPU'nun sıcaklığı gösteriliyor ama CPU'nun sıcaklığını göstermeyi bulamadım. Öğrenebilirsem tekrar düzenleyebilirim.

Teşekkürler hocam. Öncelikle OC yapmadım GPU'nun sıcaklığı gösteriliyor ama CPU'nun sıcaklığını göstermeyi bulamadım. Öğrenebilirsem tekrar düzenleyebilirim.
MSI Afterburner açık ise devamlı log tutar, aşağıdaki çizgi çizgili alana çift tık yap, istatistik ekranı açılır orada temel tüm bileşenlerin kullanım oranları, sıcaklıkları gösterilir. Aynı zamanda minimum ve maksimum değerler de yanlarda yazılır. Ben genelde oyun içinde takip etmem, oyundan sonra bu değerleri kontrol ederim. :)

Hangi kayıt programını kullandınız? x264 mü NVENC kodlayıcı mı? Video bitrate hızı ne kadar? 1080p video kaydı almışsın çok güzel ama 30 FPS mi 60 FPS mi çok merak ettim paylaşırsan sevinirim.

Videolar çok yüksek boyutlu olduğu için handbrake denilen program ile 1 tanesini 1080P 30FPS diğerlerini de 720P 30 FPS olarak kodladım.

Witcher 3 indirdim onun da testini atarım yarın.

Hangi kayıt programını kullandınız? x264 mü NVENC kodlayıcı mı? Video bitrate hızı ne kadar? 1080P video kaydı almışsın çok güzel ama 30 FPS mi 60 FPS mi çok merak ettim paylaşırsan sevinirim.

X264 ve NVENC kodlayıcın ne olduğuna dair bir fikrim yok :D.

Anladım. :D

Witcher 3 testi atayım mı?

Çok güzel bir video olmuş. Sistemi ne kadara topladınız? Sistem özelliklerini yazarmısınız?
Şimdiden teşekkürler.

- Ryzen 1500x CPU
- Corsair 16 GB RAM [2400mhz]
- MSI Armor GTX 1060 6GB GPU
- Xıgmatek 600w 80+ PSU
- Corsair LE 120GB SSD
- 1 TB
- GIGABYTE AB35-GAMING Motherboard
- Zalman Z3 PLUS Kasa

Böyle toplam 4100 TL tuttu.
Monitörlü fiyatı ise 4900TL.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı