GTX 1060 alınır mı?

Testi 10 dakika kadar yap. En az 10 dakika mining çıkması olabilir. Ben 2 yıl kadar kullandım memnunum.

RX6400 PCI 3.0
R5 3400G.
2x8 RAM.
A320MH
Bu sistemle Valorant CS gibi oyunlarda 144 FPS alır mıyım (sabit)

RX 6400 alınırmı sence hem sıfır hem garantisi var ne yapacağım gerçekten bilmiyorum :)
RX 6400 hem 4GB hem performans olarak daha zayıf. Ancak sıfır ürün istiyorsanız alınabilir, zaten CS, Valorant gibi oyunlarda yüksek VRAM'e ihtiyaç yok.

Hocam ne yapacağım kararsız kaldım al diyen var alma diyen var.
Hocam piyasa çok değişmeye yöneldi ben de şuan almıyor ve düşmesini bekliyorum açıkça. Ama kart alınır mı evet. Fiyatlar ne olur bilinmez. Ben beklemeyi tercih edenlerdenim sadece. Ve daha cok AMD tarafını tutuyorum. AMD keskinlik konusunda çok daha üstün ve oyunu daha çok canlı gösteren yapısı var. Bunu recep abi de karşılaştırma yaparken demişti. Sana kalmış bekleye bilirsin. Ama kart lazım dersen al.

Hocam piyasa çok değişmeye yöneldi ben de şu an almıyor ve düşmesini bekliyorum açıkça. Ama kart alınır mı? Evet. Fiyatlar ne olur bilinmez. Ben beklemeyi tercih edenlerdenim sadece. Ve daha cok AMD tarafını tutuyorum. AMD keskinlik konusunda çok daha üstün ve oyunu daha çok canlı gösteren yapısı var. Bunu Recep abi de karşılaştırma yaparken demişti. Sana kalmış bekleyebilirsin. Ama kart lazım dersen al.

1060'ı almaya gidiyorum o zaman. Sağlıklı değil mi fotoğrafda görüldüğü kadarıyla.

1060'ı almaya gidiyorum o zaman. Sağlıklı değil mi fotoğrafda görüldüğü kadarıyla.
Gittiğinden test yap 1080p furmak sonucunu diğer sonuçlar ile karşılaştır. En azından 4700 falan çıkamasí lazım. Yapılan test 1080P değil sen yine test yap orada almadan emin olmak için.

Gittiğinden test yap 1080p furmak sonucunu diğer sonuçlar ile karşılaştır. En azından 4700 falan çıkamasí lazım. Yapılan test 1080p değil sen yine test yap orada almadan emin olmak için.

Adam ekti beni RX6400 sipariş ettim şimdi insanlarla uğraşmak istemiyorum hem de bilgisayarıma 2.el ürün sokmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı