GTX 1060 Alınır mı?

avniertas

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kullandığım sistemin ekran kartı hariç tüm parçaları tamamlanmış durumda. Ekran kartlarının fiyatlarının çok uçuk olduğunu düşünüyorum özellikle 1050 Ti'nin 1100-1200 TL gibi komik rakamlarla satılması 1060 fiyatını da uçurmuş durumda. Acaba 1060 modellerinde bir fiyat düşüşü bekliyor musunuz yakın bir zamanda? ( Ağustos, Temmuz sonu gibi.) Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler...

Arkadaşlar kullandığım sistemin ekran kartı hariç tüm parçaları tamamlanmış durumda. Ekran kartlarının fiyatlarının çok uçuk olduğunu düşünüyorum özellikle 1050 Ti'nin 1100-1200 TL gibi komik rakamlarla satılması 1060 fiyatını da uçurmuş durumda. Acaba 1060 modellerinde bir fiyat düşüşü bekliyor musunuz yakın bir zamanda? ( Ağustos, Temmuz sonu gibi.) Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler...
1 hafta önceydi sanirim Zotac 1060 6 GB 1499 liraya satilmisti. Vatan'da Nvidia kampayasiyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler dilerim,

MSI 1060 gaming x 6GB kullanıyorum. Performansından 1080p 144 Hz için gayet memnunum. Bence rahatlıkla kullanılabilir. Alternatif için Gigabyte yada Evga marka ürünlere bakabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı