GTX 1060 BF1 Düşük FPS

Başar Yıldız

Hectopat
Daha fazla  
Battlefield 1 adlı oyunda aldığım FPS çok düşük olduğundan şu anda buradayım, yardım edebilecek var mı?

Hepsi orta ayarlarda oyun içi yaklaşık 35-40 FPS alıyorum.

• İşlemci: i5 8600K
  • Ekran Kartı: Nvidia Asus GTX1060 Dual OC 6GB
  • Anakart: MSI Z370 A-Pro
  • RAM: HyperX 8GB DDR4 2400 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun sırasında MSI Afterburner gibi bir yazılım ile CPU, GPU, RAM ve VRAM kullanımı gibi değerleri görüntüleyerek ekran fotoğrafı atarsanız daha rahat yardım edebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Güç Kaynağınız kaç watt ? Bende Core i5 4590 GTX 1060 8 GB Ram mevcut battlefield 1 de ultra ayarlar FPS ise 70-90 arası yer yer değişiyor. Bazen 100 FPS bile oluyor. Sizin sistemde anormallik var bence ya PSU yetmiyor ya da sistemde virüs de olabilir.

Hepinize yardımınız için bende Forevermoney arkadaşımıza kaltılıyorum bencede ram yetersiz Meinea4 arkadaşımızın sorusuna yanıt olarakta PSU: Cooler Master 650Watt lite

BIOS ve ekran kartı güncelmidir?

Dⲉⲁⲧⲏ_Ⲙⲁⲅⲕ hepsi güncel durumda dediğim gibi ramdan kaynaklı olucağını düşünüyorum bilgisiyar ile ilgili Yüksek bilgiye sahipseniz açtığımız yani konudan bana yardım ederseniz. Mutlu olurum
ramdan kaynaklı olabilir ama öyle olacağını zannetmiyorum, darboğaz olanaksız 8600k işlemci var, bios ayarlarını sıfırlamayı dene istersen bende de olmuştu öyle yapınca düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı