GTX 1060 Choil While Sorunu

BoranK

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım GTX 1060 ekran kartında bu sorunla karşı karşıyayım ses bazen aşırı oldu, şuan normal seviyede pek duymuyorum zaten oyun oynarken oluyor tek onda da kulaklıktan çok gelmiyor bu sorun kartın ömründen yiyor mu herhangi bir zararı var mı ? Yoksa kullanmaya devam edeceğim sinirlerimi bozana kadar.

Aah ah bu coil whine belası ne olacak? Benim ekran kartımda da var ama çok az olduğu için önemsemiyorum. Herhangi bir zararı yoktur. İçindeki bobinden gelen bir ses. Değişim yapmaları lazım. Tabi istiyorsanız. Yoksa bir zararı yoktur.

Yeni aldığım GTX 1060 ekran kartında bu sorunla karşı karşıyayım ses bazen aşırı oldu, şuan normal seviyede pek duymuyorum zaten oyun oynarken oluyor tek onda da kulaklıktan çok gelmiyor bu sorun kartın ömründen yiyor mu herhangi bir zararı var mı ? Yoksa kullanmaya devam edeceğim sinirlerimi bozana kadar.

Kesinlikle değişim alın. Yeni aldığınz karttan böyle bir şey olması üzücü. Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı