GTX 1060 CS:GO Düşük FPS Sorunu

SkyFall3N

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda güzel bir bilgisayar topladım GTX 1060 ekran kartlı. Dandik bilgisayarımda 60 FPS görürken, yeni bilgisayarımda şu an 40 FPS anca görebiliyorum. Hayatımda ilk defa kasa topladım, o yüzden en basit bir hatayı bile göz ardı etmeden cevap verebilirseniz sevinirim.

Not: Sistemi aygıt yöneticisinden güncelledim sadece.

İşlemci üzerinde grafik birimi varsa belki onunla çalıştırıyordur sistem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcin nedir? Sistemin tam olarak nedir? İşletim sistemin nedir?

İşlemci üzerinde grafik birimi varsa belki onunla çalıştırıyordur sistem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Masaüstü bilgisayarlarda mümkün değil gibi bir şey bu durum:LOL:

Merhaba @Toshi,

Sistemim:

Intel Kaby Lake Core i5 7600K 3.8GHz 6MB Cache LGA 1151 İşlemci
Asus Z170 Pro Gaming Intel Z170 3400MHz O.C DDR4 ATX Anakart
Team T-Force Dark 16GB(2x8GB) DDR4 2400MHz Gaming Kırmızı Soğutuculu Ram Bellek
Asus GTX1060 6GB 192Bit GDDR5 ROG STRIX O.C GAMING Ekran Kartı (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING)

Şu an da NVIDIA GPU'ya bağlı bir ekran kullanmıyorsunuz uyarısı geliyor ve denetim masasını açamıyorum :/ @Birisi

@Toshi Oyunda açık değil gözüküyor. Modu ise bulamadım :/

@Birisi Bağlantıdan tırsmıyor değilim. Kendim yaparken bu böyledir bu da böyledir niyetine yaptım. İşin gerçeği teknobiyotik kasayı gönderdiğinde ekran kartı takılı değildi, ve ikişer tane 6 ve 2 pinli bacak vardı. Ben rastgele bir 6'lı bir 2'liyi seçip öyle bağladım. Driver'ı indiriyorum.

Not: Dxdiag'da ekran kartım gözükmüyor :/ Bu bir sorun mudur?

="
Not: Sistemi aygıt yöneticisinden güncelledim sadece.

Şu yazıdan anladığım kadarıyla Ekran kartının driver'i yüklü değil, kurduktan sonra düzelecektir.

CS'Go ayarları için benim önerim ki bir çok profesyonel oyuncuda bu şekilde oynar,
görüntü biriminde ki tüm ayarları en düşüğe almanız, Gölge ayarını yüksek, yumuşatmayı 4x olacak şekilde ayarlamanızdır.Çözünürlük olarak da 1024*768 olarak alışmanız gereklidir, görüş açısından avantaj sağlar.

Selam @OnlyNix,

Driver'ı aygıt yöneticisinden güncellemiştim. Daha sonrasında kendi sitesinden en güncel sürümü indirip tekrardan kurulumu yaptım.
CS:GO için ise tavsiyeni dikkate alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı