GTX 1060 DP to VGA dönüştürücü önerisi

Roe

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
EEE
Arkadaşlar elimde MSI GTX1060 6G Gaming X modeli mevcut. Halihazırda kullandığım HDMI bir monitör var ancak 2. monitor olarak evde eski bir VGA monitörüm var onu kullanmak istiyorum. Dark Display Port to Analog VGA Aktif Dönüştürücü alsam görüntü alabilir miyim? Başka dönüştürücü önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsiniz fakat fiyat biraz yüksek gibi geldi bana. Daha ucuza bulunabilir.

Aktif dönüştürücü kullanılmadığı sürece ve bilinmedik ucuz ürünleri kullandığınız sürece çalıştıramazsınız. Ürün bende mevcut ve VGA monitör denemem gerektiğinde kullanıyorum, sorunsuz.

Aktif dönüştürücü kullanılmadığı sürece ve bilinmedik ucuz ürünleri kullandığınız sürece çalıştıramazsınız. Ürün bende mevcut ve VGA monitör denemem gerektiğinde kullanıyorum, sorunsuz.
Oda ışığı ile aydinlatirsiniz sanmıştım stüdyo ışığı ile aydınlattıniz.

@Asım Demir bana önerebileceğiniz daha uygun fiyatlı bir model var mı? Dolar kuru malum bu ürün 60 tlye var başka yerlerde mevcut, bundan ucuza bulabileceğim görüntü problemi yaşamayacağım bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı