GTX 1060 Evga mı Asus mu ?

Şeftali

Hectopat
Daha fazla  
Amazon.com: EVGA GeForce GTX 1060 3GB GAMING, ACX 2.0 (Single Fan), 3GB GDDR5, DX12 OSD Support (PXOC) Graphics Cards 03G-P4-6160-KR: Computers & Accessories

Amazon.com: ASUS GeForce GTX 1060 3GB Dual-Fan OC Edition Graphics Card (DUAL-GTX1060-O3G): Computers & Accessories

Arkadaşlar bu iki kart arasında kaldım. Fiyatları aynı birisi iki fanlı biri tek fanlı. Sıcaklık konusunda sıkıntı çıkar diye şüpheleniyorum. Bilgisi olan varsa sebebi ile birlikte hangi kartı almam hakkında fikir verebilir mi ?

1) Canım 3GB almak istiyor.
2) Canım yurtdışından almak istiyor.
Sana ukalalık Dünya ödülünü veeiyorum. Sana yardımcı olmaya çalışan adama boyle konuşman çok güezl.

ibrahim zdemir: Canın cehenneme dostum.:D
Sonra niye sistem tavsiyesi yapmıyorum? E tabi yapmam, adam daha bana insan gibi cevap vermesini bilmiyor.

Ya sabır... :D

Hem fan hem de 1 yıl garanti farkından dolayı ASUS al derim. Eğer bütçeni aşmiyorsa 6 GB modelini alman yararına olur. Benchmark videolarına bakarsan 1080 p monitörlerde GTX 1060 şimdiden 2.8-3 GB vram kullanıyor. Arada fark yok ama daha uzun ömürlü olur. Yinede sen bilirsin.

Sana ukalalık Dünya ödülünü veeiyorum. Sana yardımcı olmaya çalışan adama boyle konuşman çok güezl.

Sonra niye sistem tavsiyesi yapmıyorum? E tabi yapmam, adam daha bana insan gibi cevap vermesini bilmiyor.

Ya sabır... :D

Sen bana yardımcı olmaya değil işimi zorlaştırmaya çalışıyorsun. Sana sorulan iki modelden birini seçmek. Sen başlamışsın niye 3 GB alıyorsun niye yurtdışından alıyorsun. Sanane kardeşim istediğim yerden alırım. Bu Technopat'ta bi hastalık herhalde, ne söylersek daha üst model aldırmaya çalışılıyor.

Hem fan hem de 1 yıl garanti farkından dolayı ASUS al derim. Eğer bütçeni aşmiyorsa 6 GB modelini alman yararına olur. Benchmark videolarına bakarsan 1080 p monitörlerde GTX 1060 şimdiden 2.8-3 GB vram kullanıyor. Arada fark yok ama daha uzun ömürlü olur. Yinede sen bilirsin.

Hocam bende 6 GB'ını almak isterim fakat arada uçurum gibi bir fark var. Ucuz olanları da Zotac marka olduğu için hiç yanaşasım gelmiyor. Peki hocam bu Asus modelinde sıcaklık sorunu yaşar mıyım ?

Sen bana yardımcı olmaya değil işimi zorlaştırmaya çalışıyorsun. Sana sorulan iki modelden birini seçmek. Sen başlamışsın niye 3 GB alıyorsun niye yurtdışından alıyorsun. Sanane kardeşim istediğim yerden alırım. Bu Technopat'ta bi hastalık herhalde, ne söylersek daha üst model aldırmaya çalışılıyor.

Hocam bende 6 GB'ını almak isterim fakat arada uçurum gibi bir fark var. Ucuz olanları da Zotac marka olduğu için hiç yanaşasım gelmiyor. Peki hocam bu Asus modelinde sıcaklık sorunu yaşar mıyım ? İ
Evet hastalık. Daha iyisini aldırmak hastalık. Ama düzgünce cevap vermemek de bir hastalık, hem de en büyüğü... (y)

Bak şimdi işin ne kadar zorlaştı, Vah vah... (!)...

İyi sosyaller kardeşim. (y)

(Yani bir bildiğimiz var ki neden diye soruyorum. Sana burada dayatmıyorum, sadece soruyorum. Zorluk çıkaran sensin. İnsan gibi cevap versen bunlar olmayacaktı.)

Peki hocam bu Asus modelinde sıcaklık sorunu yaşar mıyım ?

Yaşamazsınız kanlımca. 2 Fan sana fazlasıyla yeter. (y)

Evet hastalık. Daha iyisini aldırmak hastalık. Ama düzgünce cevap vermemek de bir hastalık, hem de en büyüğü... (y)

Bak şimdi işin ne kadar zorlaştı, Vah vah... (!)...

İyi sosyaller kardeşim. (y)

(Yani bir bildiğimiz var ki neden diye soruyorum. Sana burada dayatmıyorum, sadece soruyorum. Zorluk çıkaran sensin. İnsan gibi cevap versen bunlar olmayacaktı.)

Kusura bakma kardeşim. Bu ilk defa başıma gelen bir şey değil. Artık canımı sıkmaya başladı. Forumdaki "Sistem Toplama Canavarları" sürekli sorulan soruyu sapıtıp bir üst model aldırmaya çalıştırıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı